World Business Experience to międzynarodowe wydarzenie, podczas którego praktycy biznesu łączą siły by zrealizować jeden NAJWAŻNIEJSZY CEL: EDUKOWAĆ i PRZEKAZYWAĆ WIEDZĘ. To dzięki niej  uczestnicy będą mogli rozpocząć zmiany w firmie i swoim życiu, które będą katalizatorem do wzrostów i zwiększenia wyników finansowych.

World Business Experience to spotkanie skierowane do Przedsiębiorców, Prezesów, Liderów Organizacji, Top Managerów, Zarządzających.

27 września 2018 (czwartek)
09.00 – 19.45

Centrum Targowo – Kongresowe „Global EXPO”
ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa

Szkolenie w języku polskim i angielskim.

Dlaczego udział w World Business Experience
to „must have” i najlepsza możliwa opcja na rynku

CZYNY NIE SŁOWA!

Prezentacje same w sobie mogą być inspirujące, nawet porywające, ale jeśli nie wspierają konkretnych efektów ich wartość jest  praktycznie znikoma. Dlatego przeprowadzamy jedną z  najostrzejszych selekcji  prelegentów dającą Ci gwarancję dobrze zainwestowanego czasu.

100% PRELEGENTÓW POSIADA PRAKTYKĘ BIZNESOWĄ!

Prelegenci to praktycy. Prezentowane strategie i rozwiązania, stosują w swoich firmach, zapewniając im milionowe przychody i wzrost minimum 20% rok do roku.

100% NOWYCH PREZENTACJI NIGDZIE WCZEŚNIEJ NIE PREZENTOWANYCH

Szkoda Ci czasu na oglądanie tych samych prezentacji nawet najlepszych Prelegentów? Podczas World Business Experience wszystko co zobaczysz będziesz NOWYM DOŚWIADCZENIEM.

GARY VAYNERCHUK NA ŻYWO

To jedyna okazja w tej części Europy by spotkać się z jednym z najbardziej wpływowych ludzi biznesu na świecie. Jest seryjnym przedsiębiorcą, dyrektorem generalnym i współzałożycielem VaynerMedia, kompleksowej agencji cyfrowej obsługującej klientów Fortune 500 w kilku lokalizacjach na świecie.

NAJWYŻSZEJ KLASY NETWORKING BIZNESOWY

To doskonała okazja do zamiany kontaktów w zyski. Grupa docelowa wydarzenia daje gwarancje odnalezienia wspólnych „mostów” łączących różne biznesy. Największe zagęszczenie Decydentów, Zarządzających, Prezesów i Właścicieli Firm.  Dołącz do grona ponad 1600 uczestników!

BIZNESOWA WIZJA PRZYSZŁOŚCI 

Jak będzie wyglądał Biznes w XXI wieku? Czy firma już teraz powinna redukować zatrudnienie (koszty) i przejść w rozwiązania technologiczne? Jaką technologię budują giganci typu Facebook i Google i do czego będzie niedługo miała dostęp Twoja konkurencja? To tylko niektóre, z pytań jakie będziemy stawiali prelegentom.

Zarezerwuj swoje miejsce na wydarzeniu World Business Experience

Poznaj najnowsze trendy, strategie, narzędzia w dziedzinie marketingu, social mediów i sprzedaży, które zdecydowanie zwiększą ROI i zautomatyzują procesy pozyskiwania i obsługi klientów.

Gary Vaynerchuk

World Business Experience Gary Vaynerchuk ExcellenceVale

Milioner, seryjny przedsiębiorca, jeden z najbardziej wpływowych ludzi biznesu na świecie. 

Urodził się 14 listopada 1975. Jest przedsiębiorcą, założycielem Vaynermedia – jednej z najlepszych agencji marketingowych w USA (która wygenerowała w zeszłym roku $ 100 MLN zysku!) oraz twórcą popularnych kanałów youtubowych takich jak WineLibraryTV, czy #AskGaryVee. Bez ogródek pokazuje czym jest tak naprawdę prowadzenie biznesu. Gary jest znany z tego, że za pomocą narzędzi takich jak Facebook, Snapchat, Twitter, czy Youtube potrafi tworzyć bardzo zaangażowane społeczności internautów. Przez wielu uważany jest za geniusza marketingu i biznesu.

Kto jeszcze wystąpi na
World Business Experience

Barbara Sołtysińska ExcellenceVale

Barbara Sołtysińska

Bizneswoman, pasjonatka nowych technologii, współzałożycielka i CEO indaHash. 

Swą karierę zaczynała od pracy w PR i marketingu. W 2013 roku współzałożyła wielokanałową sieć YouTube (MCN), LifeTube, która szybko stał się niekwestionowanym liderem swojej kategorii w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) a w 2016 roku sprzedała w niej swoje udziały.
W 2016 roku skupiła się na rozwoju indaHash – międzynarodowej platformy do automatyzacji współpracy z influencerami, która gromadzi ponad pół miliona influencerów z całego świata, a na koncie ma ponad 1,4 tys. zrealizowanych kampanii na ponad 70 rynkach. W ciągu niespełna dwóch lat firma otworzyła 8 biur na 4 kontynentach i właśnie otwiera 3 kolejne.

Barbara Sołtysińska ExcellenceVale

Robert Gryn

Robert Gryn jest CEO i właścicielem Codewise – jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Timesa, serwisu Statista i firmy Deloitte.

Sprzeciwiający się korporacyjnej biurokracji Gryn, bez udziału zewnętrznych inwestorów, zamienił Codewise w odnoszącą sukcesy, globalną markę technologiczną, która oferuje narzędzia do zarządzania i analityki internetowych kampanii reklamowych wykorzystujące sztuczną inteligencję.

Paweł Danielewski ExcellenceVale

Paweł Danielewski

Jest ekspertem marketingu internetowego, który w ciągu ostatnich 5 lat pomógł wygenerować klientom ponad 80.000.000 zł w sprzedaży online. Przez wielu uważany jest za najlepszego specjalistę ds. sprzedaży i marketingu internetowego w Polsce.

Wierzę, że skuteczny marketing nie musi być agresywny wobec klientów i może dawać realną wartość odbiorcom naszych kampanii. Wierzę również, że najważniejszym czynnikiem powodującym sprzedaż są relacje jakie zbudujemy z naszymi Klientami oraz to jaką otrzymają wartość (np. w postaci edukacji) zanim dokonają zakupu produktu.” – To innowacyjne podejście pozwoliło osiągać Pawłowi rekordowe sprzedaże w krótkim czasie i zbudować bazę blisko 50.000 Czytelników zostawiających setki pozytywnych komentarzy pod każdym opublikowanym wideo.

Paweł Danielewski ExcellenceVale
Daniel Kędzierski ExcellenceVale

Daniel Kędzierski

CEO FastTony.es – narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku, optymalizować czas pracy, automatyzować procesy poprzez autorskie rozwiązania, liczne integracje z systemami zewnętrznymi. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z czternastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom.

ExcellenceVale Marcin Osman

Marcin Osman

Prezes OSMPOWER.pl, autor 4 książek, praktyk sprzedaży, wydawca bestsellerowych książek Garyego Vaynerchuka w Polsce.

Na swoich wystąpieniach przedstawia zawsze 100% praktyki, zero teorii. Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym, co masz”, a jego największą wartością jest skuteczność.
Propagator hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności. Aktywny twórca treści video. Przeprowadził ponad 200 webinarów i kilkaset Facebook live’ów, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu.

ExcellenceVale Marcin Osman
Rahim Blak ExcellenceVale

Rahim Blak

CEO click community – agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone – pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów.

Cezary Lech ExcellenceVale

Cezary Lech

CEO sprawnego.marketingu, od 13 lat zajmuje się marketingiem, w szczególności tematami z zakresu pozycjonowania, content marketingu i marketingu w wyszukiwarkach. Jest wydawcą największego polskiego magazynu o marketingu sprawny.marketing i organizatorem ogólnopolskiego cyklu szkoleń, które z sukcesem edukują kilka tysięcy osób rocznie.

Cezary jest także pomysłodawcą i organizatorem zgrywalizowanej konferencji I <3 Marketing & Social media, która dwa razy do roku gromadzi najlepszych polskich ekspertów i przedstawicieli znaczących w Polsce firm.

Cezary Lech ExcellenceVale
Piotr Bijański ExcellenceVale

Piotr Bijański

Seryjny przedsiębiorca, inwestor.

Przeszedł drogę od zera do… olbrzymich długów, wyciągnął wnioski i dziś jest inwestorem i szczęśliwym człowiekiem.

Prezes i założyciel firm w branży prawnej, finansowej, turystycznej. Łączy działania w biznesach tradycyjnych z internetowymi. Z jego rozwiązań korzysta tysiące zadowolonych klientów. Zawsze patrzy na dużą skalę, a jego praktyczne doświadczenie w różnych branżach daje możliwość wielotorowego spojrzenia oraz natychmiastowego przekładania go na rezultaty

Nick James ExcellenceVale

Nick James

Porzucił uniwersytet w wieku 21 lat. Spektakularnie nie wyszedł mu pierwszy biznes coachingowy i skończył pracując za 16 tys. funtów rocznie w telesprzedaży.

W ciągu 12 miesięcy należał już do najlepszych i zarabiał po 10 tys. funtów miesięcznie, zanim rozpoczął swój drugi biznes w wieku 24 lat. Tym razem odkrył zwycięską formułę i zarobił sześciocyfrową kwotę w pierwszym roku… i prawie odszedł z biznesu ze względu na błąd, który kosztował go 50 tys. funtów osobistej gotówki. Nick utrzymał się na powierzchni, odwrócił sytuację i sprzedał biznes 2 lata później za siedmiocyfrową kwotę. Dziś z powodzeniem prowadzi firmę Seriously Fun Business.

Nick James ExcellenceVale
Peter Szabo ExcellenceVale

Peter Szabo

Najbardziej znany mówca motywacyjny na Węgrzech. Według Briana Tracy jest on aktualnie jednym z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie.

Mając dwadzieścia lat był bezdomny, następnie pracował jako kopacz rowów, kelner, a potem dzięki ciężkiej, wytrwałej pracy został liderem ponad 1500 osób w dużej międzynarodowej firmie. Odszedł stamtąd i założył własną firmę skupiając się na ułatwianiu życia innym ludziom. W ciągu ostatnich kilku lat zbudował firmę na Węgrzech z dochodem powyżej 1,5 miliona dolarów.

Do szkolenia zostało

Szczegółowy program wydarzenia

07:00-09:00 – Rejestracja Gości.
09:00-09:10 – Oficjalne otwarcie, podziękowania sponsorom.
09:10-09:40 – Rahim BlakTechnologie budowania marki osobistej. 09:45-10:15 – Paweł DanielewskiMałe zmiany dające natychmiastowo wielkie rezultaty. Technologie marketingowe w XXI wieku. 10:20-10:50 – Nick James – Wielka Brytania.
10:50-11:05 – Przerwa kawowa  – networking.
11:10-11:40 – Marcin OsmanMarketing zero złotych, czyli ekonomia wdzięczności w praktyce. Praktyczne case study. 11:45-12:15 – Peter Szabo.
12:20-12:50 – Nazwisko Prelegenta zostanie podane wkrótce.
12:55-13:25 – Piotr Bijański.
13:25-14:25 – Przerwa lunchowa.
14:25-14:35 – Konkursy i losowanie.
14:35-15:20 – Melanie Nelson.
15:25-15:50 – Daniel KędzierskiJak Zarobiłem 15 mln w 3 lata – Lead Generation w Obrębie Fb. 16:00-16:30 – Panel dyskusyjny.
16:35-17:05 – Cezary LechJak dzięki treściom video sprzedaje produkty za ponad 4 mln zł rocznie? 17:05-17:25 – Przerwa kawowa – networking.
17:30-18:00 – Robert Gryn.
18:05-19:35 – Gary Vaynerchuk.
19:35-19:45 – Oficjalne zakończenie.

Chcesz by już zawsze towarzyszyło Ci poczucie sprawczości, siły i pewności, że jesteś w stanie pokonać trudności?