Zuzanna Strzelecka, Nefretete Hair and Beauty Institute

27 września, 2018 Dodane przez 0 thoughts

Ania jest bardzo konkretna. Daje rady, co dokładnie zrobić i jakie zmiany wprowadzić. Nauczyła mnie innego spojrzenia na biznes. Jej sesje trwają godzinę, a ja już po 15 minutach jestem całkowicie usatysfakcjonowana i wiem, co robić. Po pierwszym spotkaniu obrót wzrósł o 100%!

Czytaj dalej

Anna Smyk, MUA & Style Coach

27 września, 2018 Dodane przez 0 thoughts

Anna Ewa Suska to kobieta biznesu. Jest mentorem niezwykle wymagającym, ale i wspierającym, dzięki czemu podczas pracy z nią każdy krok zbliżał mnie do wyznaczonego celu. Mentoring z Anią to świetnie zainwestowany czas. Jej doświadczenie, wiedza i profesjonalizm szybko przełożyły się na konkretne efekty w moim biznesie. Ania uświadamia, że niemożliwe nie istnieje.

Czytaj dalej

Karol Tukiendorf, trener personalny

27 września, 2018 Dodane przez 0 thoughts

Dla mnie Anna jest mentorem doskonałym. To nie tylko wspaniały przedsiębiorca, ale również trener rozwoju osobistego. Pomogła mi rozwinąć się i zaszczepiła we mnie pierwiastek ciągłego samodoskonalenia. Jak pracuje się z Anią? Jest ogromnym altruistą, jest empatyczna, ale stanowcza. Pomaga zbudować biznes od postaw i jednocześnie własny wizerunek. Gdy Anna widzi u kogoś potencjał – wyciągnie z człowieka całą esencję, wszystko to, co najlepsze.

Czytaj dalej

Paulina Moffitt – przedsiębiorca

21 czerwca, 2017 Dodane przez 0 thoughts

Profesjonalizm, rzetelność, fachowość i pełne zaangażowanie we wszystko co robi, to tylko niektóre z cech, które posiada Ania. Uwielbiam z nią współpracować, wierzy w ludzi i inspiruje ich do działania, dodając im wiary w siebie, przy rzeczowym zachowaniu analizy rzeczywistości. Konkret, uśmiech i nadanie odpowiedniego kursu moim myślom i działaniu. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają mentora, chcą się rozwijać, nabywać nowych umiejętności i odważnie realizować swoje marzenia.

Czytaj dalej

Magdalena Kowalska – Taste of Poland

21 czerwca, 2017 Dodane przez 0 thoughts

Ania to bardzo miła i empatyczna osoba, a przy tym jest szalenie profesjonalna i co najważniejsze godna zaufania.

Czytaj dalej

Anna Białous-Griffiths – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego oraz coach

21 czerwca, 2017 Dodane przez 0 thoughts

Współpraca z Anią to niezwykle efektywnie wykorzystany czas. Na początku Ania pomogła mi precyzyjnie określić cele, strategię i plan realizacji. Jest bardzo konkretna i stanowcza, ma niesamowitą intuicję oraz zasoby wiedzy, zatem każda minuta rozmowy z nią to wartość. Ania świetnie rozpoznała zarówno słabe jak i mocne strony mojej działalności, dzięki czemu zrozumiałam, w jakim kierunku powinnam dalej się rozwijać. Ania jest jednocześnie wymagająca, ale i wspierająca, co sprawia, że jako mentor motywuje i nie pozwala pobłądzić po drodze do obranego celu. Sesje z Anią charakteryzuje wysoki profesjonalizm i zorientowanie na rezultaty.

Czytaj dalej

Anna Smyk Style coach

7 czerwca, 2017 Dodane przez 0 thoughts

Ania – mentorka, kobieta biznesu, którą charakteryzuje profesjonalizm w najlepszym wydaniu. To obiektywna, z ogromną wiedzą i pasją do biznesu, ciepła i godna zaufania osoba. Wysoko podnosi poprzeczkę i uświadamia, że niemożliwe nie istnieje.

Czytaj dalej

Beata Bikowska Health & Life Coach

7 czerwca, 2017 Dodane przez 0 thoughts

Anna to profesjonalistka. Posiada ogromną wiedzę na temat biznesu i praw nim rządzących. Pomaga ulepszać istniejące już branże, a także te które są na etapie tworzenia. Swoją postawą niezwykle motywuje i ma niespotykaną łatwość nawiązywania profesjonalnych relacji z osobami, z którymi współpracuje. Chcesz zacząć działać a nie wiesz jak? Porozmawiaj z Anną, gorąco polecam.

Czytaj dalej