Mateusz Grzesiak ExcellenceVale

Takiej konferencji jeszcze nie było, czyli Business explosion z dr. Mateuszem Grzesiakiem

10.05.2018 Dodane przez Inspirujące osoby, Motywacje, Rozwój osobisty, Sukces 0 thoughts

5 maja, Edgware Road, samo serce Londynu. Luksusowy hotel Hilton Paddington, a w środku blisko 400 ambitnych, dynamicznych i pragnących rozwoju przedsiębiorczych Polaków.

Przyjechali na konferencję z jednym z topowych, międzynarodowych szkoleniowców – dr. Mateuszem Grzesiakiem.
Blisko 30 osób z zespołu wolonotariuszy ExcellenceVale, zadbało o to, by doświadczenie uczestników było najwyższej jakości.

Sprawcy tego zamieszania

Wydarzenie stworzyły dwie wyjątkowo aktywne busineswomen: Matylda Setlak, ekspertka od PRu, promocji i innych obszarów komunikacji marketingowej, która razem ze swoim zespołem z agencji All 4 Comms wypromowała ten event oraz Anna Ewa Suska, niebywale analityczna, strategicznie myśląca i doświadczona mentorka biznesowa (Suska Mentoring) o wielkim sercu, która zadbała o to, by każda część wydarzenia była perfekcyjna i idealnie zsynchronizowana.

Obie mają misję, by Polacy osiągnęli swój potencjał, dlatego pracowały nad wydarzeniem przez ostatnie kilka miesięcy.
Doktora Mateusza Grzesiaka chyba nie trzeba przedstawiać. To najpopularniejszy w Polsce wykładowca, przedsiębiorca i konsultant biznesu, trener, który wprawia w osłupienie swoją głęboką erudycją, oczytaniem, gigantycznymi globalnymi ambicjami, życiową mądrością i komizmem scenicznym, lepszym niż prezentuje niejeden aktor komediowy.
To dla niego kilkaset osób przyjechało wcześnie rano z całej Anglii w poranek długiego majowego weekendu do Londynu, aby poznać najnowsze, udowodnione naukowo techniki podnoszenia efektywności przedsiębiorstw.

Dla kogo to wszystko?

Przybyli do stolicy Wielkiej Brytanii, by uczyć się, jak wznieść swoje biznesy na wyższy poziom, poprzez zastosowanie konkretnych strategii biznesowych z różnych obszarów współczesnej psychologii interdyscyplinarnej.

To najbardziej ambitna część Polonii, najbardziej głodna rozwoju, sukcesów, bogactwa. Pewnie dlatego tak intensywnie wyczuwalna była pozytywna energia. Mateusz, witany oklaskami, wszedł na scenę i rozpoczął kilkugodzinną ucztę intelektualną. Jego wystąpienie było pełne humoru i przykładów z życia zakotwiczonych zarówno w naszej polskiej, jak i globalnej rzeczywistości. Trener tłumaczył zawiłości zarządzania, planowania, komunikacji, brandingu, negocjacji… Omówił wyjątkowo skuteczne narzędzia, które można zastosować bezpośrednio w biznesie.

Dodatkowe korzyści

Godzinna przerwa na lunch. Mateusz wraz z VIPami przeniósł się do hotelowej restauracji na wykwintny lunch. Był czas na zadawanie pytań, dyskusje z trenerem, podpisywanie książek i wspólne zdjęcia.

Tymczasem pozostali goście mogli, dzięki szczodrości sponsorów wydarzenia, uzyskać szybką poradę prawną (IMD Solicitors), księgową (London Business Solutions), dotyczącą ubezpieczeń (Axe Capital Fs), pożyczek (Financial Brokers), nauczania języka i kultury polskiej online (Polonijka), produkcji gadżetów (Smart Printing) a nawet zakupić stylowe elementy męskiej garderoby, takie jak muszki i poszetki (Men’s Finest). Podczas przerw uczestnicy kupowali chętnie liczne książki Mateusza i inne wartościowe pozycje rozwojowe oraz kursy online. Następne panele przyniosły kolejne porcje wiedzy, przykładów i rozwiązań.

A to dopiero początek…

Konferencja minęła jak z bicza strzelił. Gdy trener zakończył wystąpienie, rozległy się rzęsiste brawa. Podziękowaniom nie było końca. Goście z radością przyjęli zapowiedź kolejnej konferencji. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów zainspirowani, z nowym „oprogramowaniem“ w głowach, wyposażeni w mnóstwo innowacyjnych narzędzi. Teraz przed nimi najważniejsze – teorię wdrożyć w praktykę. Tylko wtedy będzie można zauważyć zmiany w biznesie.

Za promocję wydarzenia odpowiedzialna była agencja All 4 Comms razem z klientem, ExcellenceVale. Za oprawę i obsługę techniczną – sponsor MTB Events & Entertainment.

Patronami medialnymi konferencji były: Londynek.net, Goniec Polski / Goniec.com, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Businesswoman & life, MojaWyspa.co.uk, Magazyn Lokalny, wluton.net, Biznes na Fali oraz portal Marka Jest Kobietą.

2 lutego 2019 r. odbędzie się w Londynie kolejna konferencja prowadzona przez dr Mateusza Grzesiaka – Skuteczna sprzedaż bilety dostępne TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *