Polki zasługują na sukces i zawodowy balans, czyli moc po szkoleniu z Kamilą Rowińską [video]

16.01.2019 Dodane przez Rozwój osobisty 0 thoughts

Polki mieszkające za granicą są dynamiczne, przedsiębiorcze i pragną rozwoju osobistego, zawodowego i biznesowego. Dlatego na grudniowe szkolenie Zasługujesz na sukces z Kamilą Rowińską zorganizowane przez start up edukacyjny ExcellenceVale przybyło prawie 500 Polek nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale także z Holandii, Niemiec, Francji, Hiszpanii i Polski.

Szkolenie zorganizowane w ramach ExcellenceVale przez Matyldę Setlak z All 4 Comms oraz Annę Ewę Suska z Suska Mentoring jest już piątym wydarzaniem dla Polaków organizowanym w Londynie przez ten zgrany duet. Podsumowując efekty: przez sale szkoleniowe, od momentu rozpoczęcia działań firmy, dwa lat temu, przewinęło się już 2000 osób!

Znajdź swoje wartości i realizuj je każdego dnia

— Dlaczego zdecydowałyśmy się zorganizować szkolenie Zasługujesz na sukces? Ponieważ wiemy, że Polki w Wielkiej Brytanii pragną sukcesu. Ale doskonale rozumiemy, że sukces dla kobiety to najczęściej balans pomiędzy obszarami pracy i biznesu a spełnieniem w domu, w rodzinie, dbaniu o swoje potrzeby. Skutecznego połączenia ról matki i przedsiębiorcy można się nauczyć. A ja jestem tego dobrym przykładem — uśmiecha się Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale i szefowa All 4 Comms największej agencji specjalizującej się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie oraz mama dwójki małych dzieci.

Trenerka Kamila Rowińska, która jest także autorką książki o tym samym tytule, okazała się doskonałym wyborem. Kamila definiuje sukces jako osiągniecie mistrzostwa w wybranych przez siebie życiowych wartościach, inspiruje setki kobiet nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Energia w Chalsea

— Kamila jest właściwie matką chrzestną ExcellenceVale. To na jej szkoleniu w Londynie w 2015 roku poznałyśmy się z Matyldą. To tam zaprzyjaźniłyśmy się, a później zrealizowałyśmy pomysł stworzenia firmy edukacyjnej dostarczającej różnorodne produkty i usługi mające na celu pomagać rodakom w rozwoju zawodowym, osobistym i biznesowym — mówi Anna Ewa Suska, również trenerka biznesowa i twórca Suska Mentoring, która prowadzi własne szkolenia w ramach ExcellenceVale: Efektywny biznes (23.03.2019) i cykl Mastermindów.

Szkolenie miało miejsce w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Chalsea Harbour w londyńskiej dzielnicy Chalsea. Na sali zasiadły w wiekszości kobiety, ponieważ to one są głównie sympatykami Kamilli, lecz jak zwykle na szkoleniach tego typu, obecnych było również kilku mężczyzn.

Przedsiębiorcze Polki w biznesach tradycyjnych i MLM, profesjonalistki i aspirujące do wejścia w świat biznesu młode mamy lub „panie domu” od 8.00 do 18.00 pilnie notowały lekcje od Kamili Rowińskiej. W przerwach znalazło się także miejsce na zrobienie zdjęć, kupno książek oraz dostanie autografu. Szczęśliwi nabywcy biletów VIP i Gold mogli zjeść z Kamilą Rowińską lunch i poznać trenerkę bliżej.

Zobacz relację video ze szkolenia:

Co dalej przedsiębiorcza Polko?

Czas szkolenia to dużo nowej energii i motywacyjna górka. Aby boleśnie z niej nie spaść warto szybko przejrzeć notatki i od razu stworzyć plan działania oparty na lekcjach wyniesionych ze szkolenia. Może być to plik w excelu, szalona mapa myśli, system żółtych karteczek – wszystko zależy od własnych preferencji. Warto też kształcić się dalej i zdobywać wiedzę na wielu poziomach.

ExcellenceVale w przyszłym roku planuje swoje szkolenia z ogromnym rozmachem!

  • 2 lutego 2019 r. konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez doktora Mateusza Grzesiaka. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 9 lutego odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Alute. Kliknij TUTAJ
  • w lutym odbędzie się pierwszy z cyklu Mastermindów Anny Ewy Suska. Mastermindy ExcellenceVale to comiesięczne spotkania około 30 przedsiębiorców. Podczas każdego z nich pod przewodnictwem Ani oraz ze wsparciem Matyldy będą oni: wspólnie rozwiązywać swoje bieżące wyzwania biznesowe, wspólnie tworzyć pomysły na szybszy i efektywniejszy rozwój ich biznesów, dzielić się własnym doświadczeniem, a przede wszystkimi najlepszymi praktykami po to, aby dzięki wspólnemu wysiłkowi ich biznesy rozwijały się szybciej i efektywniej, a w rezultacie przynosiły więcej zysków, mniej pracy oraz lepszy styl życia właściciela. Po szczegóły kliknij TUTAJ
  • 23 marca szkolenie Efektywny biznes z Anną Ewą Suska. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 27 kwietnia 2019 szkolenie Kamili Rowińskiej Efektywna firma. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 22 czerwca 2019 r. szkolenie Droga do miliona, które przeprowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów Jakub B. Bączek, szczegóły TUTAJ
  • najbliższy biznesowo-sportowy camp na Majorkę z Anną Ewą Suska i Karolem Tukiendorfem odbędzie się w kwietniu 2019. Napisz na anna@excellencevale.com i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do wspólnego rozwoju i poznawania swoich nowych partnerów biznesowych na szkoleniach. Tak, jak stało się to w przypadku Matyldy i Ani…

Sponsorami szkolenia Zasługujesz na sukces były marki: Axe Financial FS, Godessence, All 4 Comms, Suska Mentoring oraz MTB Events i Anna Szydłowska Video&Foto.

Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale, CEO agencji komunikacji marketingowej All 4 Comms. Zobacz w jaki sposób Matylda może pomóc Tobie i Twojej firmie w dotarciu do klientów. Szczegóły TUTAJ.
matylda@excellencevale.com

Anna Ewa Suska, współzałożycielka ExcellenceVale, twórca Suska Mentoring. Trenerka biznesu, strateg, analityk. Sprawdź jej szkolenia:

  • cyklu Mastermindów Anny Ewy Suska. Po szczegóły kliknij TUTAJ.
  • 23 marca szkolenie Efektywny biznes z Anną Ewą Suska. Szczegóły sprawdź TUTAJ

anna@excellencevale.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *