ExcellenceVale Joanna Ceplin

10 powodów, dla których warto przyjść na szkolenie Ty i Twoja marka online z Joanną Ceplin

08.02.2018 Dodane przez Biznes, Inspirujące osoby, Rozwój osobisty 0 thoughts

Już 17 marca w Londynie szkolenie Ty i Twoja marka online. To rozbudowane, merytoryczne i pełne wskazówek spotkanie z ekspertką, pozwoli na samodzielne prowadzenie wielu działań w social media. Po 17 marca liczba lajków na pewno będzie wzrastać.

1. Rozwój firmy  w dużej  mierze zależy od obecności online

Jeśli nie doceniasz tego, co Twojej firmie mogą dać media społecznościowe to prawdopodobnie jej rozwój już teraz jest spowolniony. Media społecznościowe mają ogromną siłę i należy się liczyć z ich wpływem nie tylko na rozwój firmy, ale i na nasze życie. Szkolenie Ty i Twoja marka online to m.in kompleksowy zbiór najnowszych zmian w social media (tych wprowadzających ograniczenia, ale i tych wspomagających rozwój fan page) i próba przekucia ich na efekty biznesowe.

2. Dowiesz się dlaczego media społecznościowe nie przynoszą efektów w Twojej firmie

Bardzo często się tak dzieje. Dlaczego? Osoby, które twierdzą, że działania w mediach społecznościowych nie przynoszą efektów, najprawdopodobniej popełniły błąd na jednym z etapów: nie określiły KOGO chcą zainteresować swoim produktem lub usługą, nie prowadziły działań SYSTEMATYCZNIE lub treści, które publikowały nie były SPÓJNE. To jedne z najczęstszych błędów, ale nie jedyne.

3. Zbu­dujesz swój „wpływ” on­li­ne

Dotrzesz do ze­bra­nych wokół Cie­bie lub Two­jej marki fanów, czyli osób, które są żywo ZAINTERESOWANE Twoją ofer­tą i tre­ścia­mi które pu­bli­ku­jesz. Je­że­li w żaden spo­sób nie sta­rasz się być tam, gdzie po kilka go­dzin dzien­nie spę­dza­ją twoi fani (np. na Fa­ce­bo­oku), nie bę­dziesz do­cie­rać do nich ze swo­imi ko­mu­ni­ka­ta­mi. Facebook to gigant  możesz wykorzystać tę marketingową machinę z korzyścią dla biznesu.

4. Wyróżnisz się spośród konkurencji

Jest wiele osób, które robią to co Ty, czyli sprzedają ten sam lub podobny produkt. Im bardziej będziesz podobny do innych, tym trudniej będzie Tobie znaleźć klientów. Na szkoleniu dowiesz się jak WYRÓŻNIĆ SIĘ z tłumu. W gąszczu podobnych informacji to właśnie kontakt przez media społecznościowe, przywiązuje do marki.

5. Cztery najważniejsze platformy – orientuj się!

Facebook, LinkedIn, Instagram i You Tube. Dowiesz się, jakie zasady panują na poszczególnych kanałach, w jaki sposób komunikować się na Instagramie, a w jaki na LinkedIn. Dlaczego You Tube jest drugą po Googlu największą wyszukiwarką i jak to wykorzystać. Czym jest grid, co może dać Insta Stories i dlaczego nie odrzucać od razu zaproszenia na kawę od nieznajomego z LinkedIn (a dlaczego odrzucać identyczne zaproszenie na Facebooku:).

6. Jak obejść zasadzkę Facebooka ZERO

Facebook już niebawem będzie ograniczał zasięgi stronom firmowym, a reklamy będą droższe. Na szczęście jest kilka sposobów, dzięki którym dobrze prowadzony fan page nie odczuje tak boleśnie nadchodzących zmian. Jakie to sposoby? Na przykład sposób zadawania pytań w „postach-rakietach” i wpływanie na jakość otrzymywanych komentarzy. Opłaci się nagrywane livów, bo to wpłynie na zasięgi.  Brzmi interesująco? Szczegóły na szkoleniu.

7. Facebook chce być telewizją?!

Jak to wykorzystać? Jak nagrać perfekcyjnego liva i dlaczego tylko wydaje ci się, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Przykłady, które zobaczysz uruchomią lawinę Twoich własnych pomysłów.

8. Jak odpalić pierwszą kampanię

Dowiesz się czym jest pixel i jak w łatwy sposób możesz go zainstalować, jak tworzyć grupy klientów-sobowtórów, dlaczego wskaźnik trafności może stać się Twoim największym sprzymierzeńcem jeśli chodzi o ocenę działań reklamowych – Twoich lub agencji, która je dla Ciebie prowadzi.

9. Instagram – dlaczego staje się tak ważnym narzędziem

Dowiesz się czego nie robić na Instagramie. Dowiesz się co koniecznie robić. Zrozumiesz jaki sens mają hasztagi i czy można przedłużyć żywotność Insta Stories.

10.Inaczej spojrzysz na social media

Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwoli Ci na samodzielne prowadzenie kanałów w social media lub na w pełni merytoryczną dyskusję z agencją, która robi to za Ciebie. Nauczysz się oceniać efekty i wymagać więcej. Od siebie lub osób, które zajmują się Twoją komunikacją w mediach społecznościowych.

Joanna Ceplin na specjalne zaproszenie firmy ExcellenceVale poprowadzi szkolenie Ty i Twoja marka online, które odbędzie się 17 marca 2018 r. w Londynie.

Zapisy i bilety w promocyjnej cenie kupisz: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *