Pakiet MLM

Specjalny pakiet szkoleń dedykowany osobom działającym w MLM

Wartość:
£15

E-book: Milionowy biznes w network marketingu

W network marketingu każdy może odnieść sukces i osiągać milionowe obroty rocznie. Wystarczy tylko pracować – ciężko oraz mądrze.

Istnieje wiele szkodliwych mitów na temat network marketingu. Niektórzy nazywają go piramidą finansową. Inni mówią, że to wciskanie produktów na siłę. Albo że nie da się na tym zarobić dobrych pieniędzy. Wśród nich jest jeszcze jeden, najgroźniejszy mit. Ile razy słyszałaś, że network marketing nie jest prawdziwym biznesem?

Jeśli już masz pierwsze doświadczenia w tej branży, to zapewne nie raz spotkałaś się z takim twierdzeniem. Moi podopieczni często mówią na szkoleniach: nie wiem, jak sprzedawać, nie potrafię znaleźć odpowiednich osób do zespołu, paraliżuje mnie odmowa klienta.

Wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo uwierzyli w mit, że network marketing to nie biznes.

Ta książka to cała wiedza o tym, jak rozwijać biznes, budować zespół, pokonywać własne bariery i być liderem. Sięgnij po swój sukces. Rozwal system!

Wartość:
£305

Kurs online: Milionowy biznes w network marketingu

Dziesięć lekcji, dzięki którym rozwalisz system!

Czy zbudowanie struktury sprzedawców, która generuje milion obrotu, jest w ogóle możliwe? Oczywiście!

Dlaczego tak mało osób wykorzystuje to potężne narzędzie, jakim jest network marketing? Odpowiedzi są dwie: albo z lenistwa, albo ze strachu.

Tym pierwszym niestety nie pomogę – skorzystanie z narzędzi, jakie tu pokazuję, wymaga pracy.

Pozostali po prostu się boją. Boją się sukcesu i pieniędzy. Ba, często nawet boją się w ogóle marzyć czy mówić o pieniądzach!

Kiedy wprowadzisz do swojego biznesu te dziesięć kroków, natychmiast zwiększysz szanse na zarabianie takich pieniędzy, o jakich na razie boisz się pomyśleć.

Przygotowałam je w oparciu o to wszystko, co wdrażałam z klientami na indywidualnych konsultacjach.

Dzisiaj przychody ich zespołów sięgają milionów – czasem rocznie, a niekiedy nawet miesięcznie. Tutaj panuje zasada: „ile zaplanujesz, tyle wygenerujesz”.

Wartość:
£97

Kurs online: MLM bez tajemnic

MLM może przynieść Ci duuuuże pieniądze, ale jest jeden warunek, musisz wiedzieć, jak to zrobić!

Tego dowiesz się z tego kursu on-line, który prowadzi Anna Ewa Suska, która odnosiła ogromne sukcesy w jednym z czołowych polskich MLM’ów z branży kosmetycznej.

Co się zmieni, po tym jak kupisz, przerobisz i przede wszystkim wdrożysz w swój biznes instrukcje z tego kursu:

  • Będziesz wiedział krok po kroku, jak ‘ustawić’ swoją firmę, aby w końcu zaczęła robić to, do czego została stworzona, czyli generować zysk
  • Skupisz się na rzeczach ważnych, które będą mieć prawdziwy wpływ na Twój biznes, przestaniesz angażować się w działania nieistotne, które nic nie wnoszą
  • Będziesz lepszym liderem dla Twojego zespołu
  • Będziesz wiedział jakie podjąć kroki, aby zacząć budować swoją markę osobistą na Facebooku

Dziś za ten pakiet nie zapłacisz jego pełnej ceny!

 

zamiast
£417
tylko
£97