Matylda Setlak

Poznaj jedną ze współzałożycielek

ExcellenceVale Matylda Setlak
  • Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją reklama i public relations oraz historii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
  • Od 2006 roku mieszka w Wielkiej Brytanii, ale część roku spędza w Krakowie.
  • Jest właścicielką i dyrektorem zarządzającym All 4 Comms (www.all4comms.com), największej agencji specjalizującej się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie. W ciągu ponad dziesięciu lat obecności na rynku zaplanowała i z pomocą swojego zespołu wdrożyła ponad 500 kampanii dla ponad 120 klientów, w tym wielu międzynarodowych marek, takich jak m.in. Tesco, Codemasters, Cooking Fever, DFDS. Realizowała kampanie warte nawet 150,000 funtów na rok.
  • Wielokrotnie była konsultantem w kampaniach realizowanych dla brytyjskich departamentów rządowych albo wspólnie z zespołem realizowała takie kampanie, m.in. dla BERR, NHS, brytyjskiego Ministerstwa Transportu lub Edukacji. Jest bezdyskusyjnym ekspertem w zakresie komunikacji z brytyjską Polonią.
  • Kilkakrotnie szkoliła brytyjskich marketingowców w zakresie komunikacji z brytyjską Polonią (GLA, Lloyds) lub była mówcą podczas wydarzeń biznesowych dla polskich przedsiębiorców.
  • Często komentuje zagadnienia dotyczące Polonii w brytyjskich (The Times, BBC) i polskich mediach (Polsat News, Proto, Onet) oraz kwestie marketingowe, polonijne, biznesowe i społeczne.
  • W 2015 roku została nominowana w konkursie „Wybitny Polak” w Anglii. W 2017 roku została zgłoszona do konkursu „BusinessWoman Roku”. W tym samym czasie otrzymała statuetkę w plebiscycie „Lwica Biznesu 2017” w kategorii Własny Biznes, organizowanym przez magazyn Law Business Quality. W tym samym roku została nominowana także do tytułu „Bizneswoman Roku” w kategorii Pomysł na biznes, w konkursie organizowanym przez Sukces Pisany Szminką i Deloitte. Wywiad z Matyldą Setlak na temat komunikacji marketingowej ukazał się w książce Anny Ewy Suska pt. „Efektywny Biznes” (2018).
  • Prywatnie jest szczęśliwą mamą siedmioletniego Maxa i czteroletniej Gabrieli.
  • W ciągu ponad 11 lat swojej działalności biznesowej agencja Matyldy wsparła kilkanaście projektów oraz firm na zasadach pro publico bono, w tym dla firmy z sektora edukacyjnego dostarczyła usługi komunikacyjne o rynkowej wartości ponad 25,000 funtów.
  • Poza rodziną i biznesem swój czas wypełnia doszkalaniem się. Rozwój osobisty towarzyszy jej od ponad 10 lat, od chwili, gdy zobaczyła pierwszy w swoim życiu film promujący szkolenie Anthonego Robbinsa. Przeczytała „Obudź w sobie Olbrzyma” i setki innych książek, odsłuchała wiele audiobooków i wzięła udział w wielu kursach i szkoleniach, zarówno polskich jak i zagranicznych trenerów.

Doskonale rozumiem, jak ciągła edukacja i samokształcenie są istotne w rozwoju osobistym i biznesowym. Bardzo żałuję, że tak późno postawiłam na rozwój, dlatego zależy mi na tym, by moje dzieci i świat, w którym będą żyć, miały już inną świadomość. Dlatego właśnie stworzyliśmy ExcellenceVale.

ExcellenceVale Matylda Setlak