Historia firmy

Poznaj naszą historię

Matylda i Ania spotkały się po raz pierwszy na warsztacie Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna” w maju 2015 roku w Londynie. Obie siedziały w pierwszym rzędzie, pierwsza miała właśnie za sobą dwa, bardzo trudne lata życia, z których właśnie się podnosiła, druga, pełen trudności i osobistych tragedii rok miała właśnie przed sobą. Obu szkolenie Kamili bardzo pomogło, jak również kolejne, na które wybrały się już razem. Ta znajomość z biegiem czasu przerodziła się w przyjaźń i w końcu pomysł na wspólny biznes. I tak wszystko się zaczęło.

Wiedziałyśmy, jak trudne jest dojście do celu, jak bardzo potrzebne są: determinacja, motywacja i różnorodne narzędzia i strategie. Niestety na początku naszej drogi nie było jeszcze doradców, którzy byli w stanie nam pomóc przedrzeć się przez meandry życia i biznesu. To była droga po omacku, tysiące prób i błędów, godzin spędzonych na szkoleniach, z nosem w książkach. Połączyła nas przyjaźń i wspólna misja.

ExcellenceVale Anna Ewa Suska i Matylda Setlak

Ania Suska jest pasjonatem biznesu. Uwielbia pomagać ludziom, szczególnie w przekształcaniu firm w dobrze prosperujące biznesy. Osiągnęła sukces prowadząc firmy na całym świecie. Po latach spędzonych na praktyce oraz na szkoleniach ma taki zasób wiedzy, że czuje pragnienie podzielenia się nią z innymi. Ania pragnie dostarczyć Ci tylko takie narzędzia, które mają największą wartość i najwięcej zmienią w Twoim życiu.

Matylda jest właścicielką agencji komunikacji marketingowej All 4 Comms, którą prowadzi z sukcesem już od ponad 10 lat.

Cechuje ją ogromna pasja do rozwoju oraz doskonała orientacja w ofercie rynkowej dotyczącej szkoleń. Chce pomóc Ci uzyskać niezależność finansową, przy jednoczesnym zadowoleniu z życia osobistego.

Obydwie branżę rozwojową znają od podszewki.
Silną stroną Matyldy jest komunikacja, promocja i zarządzanie projektami, a atutem Ani są: sprzedaż, negocjacje oraz kwestie prawno-finansowe. Wspólnie tworzą zgrany duet, który wie jak pomóc Ci osiągnąć doskonałość.