Anna Ewa Suska

Poznaj jedną ze współzałożycielek

ExcellenceVale Anna Ewa Suska
 • Jest absolwentką ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie oraz podyplomowych studiów na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania.
 • Jest lub była współwłaścicielką doskonale prosperujących biznesów w branży finansowej, budowlanej, hospitality oraz konsultingowej.
 • Jest mentorką i trenerką biznesu i doradza przedsiębiorcom z Polski oraz Wielkiej Brytanii.
 • W związku ze szczególnym sentymentem dla kobiecych pasji, przez kilka lat tworzyła zespoły sprzedażowe w jednej z czołowych firm zdrowotno-kosmetycznych z sektora MLM. W 2015 została nagrodzona tytułem Outstanding Area Manager za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu zespołem sprzedawców – tym samym dołączając do elity managerskiej firmy, gdzie doskonaliła swoje kompetencje przywódcze, mentorskie oraz trenerskie.
 • Dzięki swojej wytrwałości i determinacji miała okazję prowadzić negocjacje również w londyńskim City oraz otrzymać tytuł „Lwicy Biznesu” w plebiscycie magazynu Law Business Quality.
 • Dostała również nominację  do konkursu organizowanego przez  Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”, została także zgłoszona do plebiscytu „BusinessWoman Roku 2017”. W tym samym roku otrzymała statuetkę „Kobiety – Kobietom” za działalność na rzecz kobiet przyznawaną przez magazyn Law Business Quality. W 2017 została roku nominowana do tytułu „Bizneswoman Roku” w kategorii Start-Up Roku w konkursie organizowanym przez Sukces Pisany Szminką i Deloitte. W jej ręce powędrował także tytuł BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawany przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA. Anna Ewa Suska wydała także swoją pierwszą książkę pt.: „MLM bez tajemnic” i e-booka „5 kroków do zbudowania własnej marki osobistej” (2017). Rok później ukazała się jej kolejna książka “Efektywny Biznes”.
 • Prowadzi  „Akademia Zdrowia” na Facebooku, gdzie wspiera kilka tysięcy osób, które miały styczność  z nowotwo­rem a także grupę „Kobiety Biznesu na Całym Świecie” , która wspiera Polskie kobiety prowadzące własną działalność gospodarczą globalnie. Prowadzi także program TO YOUR SUCCESS, gdzie wspiera około 80 przedsiębiorców w 12-miesięcznym programie mentoringowym.
 • Wiedzie bardzo aktywne i skromne życie. Słynie z ogromnej pracowitości. Pierwsza pojawia się w pracy i ostatnia z niej wychodzi.
 • Prywatnie matka, żona, kobieta spełniona. Uwielbia zdrową kuchnie wiec komponuje ciekawe przepisy, które często można zobaczyć na Akademii Zdrowia. Pasjonatka ludzi, dobrej książki, teatru i kina, entuzjastka podróży i zwiedzania najpiękniejszych zakątków świata.
 • W 2016 roku jej firma była nominowana przez polskie media do Polskiego Sukcesu w Wielkiej Brytanii, pod patronatem Ambasady Polskiej.
 • Szkoliła się u najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, min. u Anthonego Robbinsa, Sonii Stringer, Erica Worre, Blaira Singera, T. Harva Ekera, Briana Tracy, Mateusza Grzesiaka i Kamili Rowińskiej. Każda z tych osób wniosła do jej życia i biznesu ogromną wartość. Dziś chce abyś także Ty miał szansę zwiększyć swoją świadomość, umiejętności i rozwinąć skrzydła.

Moją pasją jest  biznes, ten standardowy i ten w network marketingu. Kocham tworzyć nowe usługi i men­torować ludzi i ich biznesy. Uwielbiam, kiedy moi klienci odnoszą Sukcesy i pragnę tego samego dla wszystkich Polaków. Pomysł na ExcellenceVale rodził się przez ostatnie 15 lat. Doradzając przedsiębiorcom w Wielkiej Brytanii zauważyłam, że potrzebują wsparcia i konkretnych narzędzi do rozwoju swoich firm i to pragnę im dostarczyć w ExcellenceVale.

ExcellenceVale Anna Ewa Suska
Law Business Quality Bestsellery roku

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Anny Ewy Suska: Suska Mentoring i roczny program mentoringowy TO YOUR SUCCESS okazały się… sukcesem i bestsellerem. Nagrodę BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawaną przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA, szczęśliwa laureatka odebrała w marcu 2018.

Dowiedz się, co o Annie Ewie Suska, mówią jej klienci