O nas

Dowiedz się kim jesteśmy i jaka jest nasza misja

Misja i wizja

Jeśli jesteś osobą, która czuje, że jeszcze nie zrealizowała w pełni swojego potencjału osobistego, profesjonalnego czy biznesowego, osobą ambitną, dla której rozwój jest ważną życiową wartością, działamy właśnie z myślą o Tobie.

Oferujemy szkolenia stacjonarne z najlepszymi polskimi trenerami, coachami i psychologami oraz biznesowe programy mentoringowe, a w przyszłości również inne produkty rozwojowe.

ExcellenceVale powstało po to, aby dostarczyć Ci jak najlepszych narzędzi do rozwoju osobistego i biznesowego, a przez to wpływać na poprawę Twojej świadomości, rozwój wiedzy, umiejętności i postaw.

Firma działa w branży rozwoju osobistego i biznesowego kierując swoją ofertę do Polaków niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Dążymy do momentu, gdy świadomość Polaków zmieni sie w takim stopniu, że większość społeczeństwa będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy.

Naszą ambicją jest by być największą na rynku firmą, która oferuje różnorodne produkty i usługi rozwojowe do polskiego konsumenta.

Nasze wartości,
którymi kierujemy się, prowadząc działalność, to:

Rozwój

Sukces

Szczęście

Bogactwo

Profesjonalizam