Z życia mentora biznesu. Intensywna końcówka roku, podróże i nowe kontakty

02.10.2018 Dodane przez News 0 thoughts

Podczas zaczynającej się już niebawem tour Wielkiej Wymiany Kontaktów, która tym razem odbędzie się aż w trzech krajach, aż pięć razy wystąpi Anna Ewa Suska. Współzałożycielka (wraz z Matyldą Setlak) ExcellenceVale i założycielka Suska Mentoring przygotowuje wystąpienie, które ma na celu dać zgromadzonym na WWK konkretne efekty i przy okazji motywacyjnego kopniaka. Bo tego nigdy za wiele!

Ostatnio mocne wystąpienia mentorki biznesu stały się jej rutynową praktyką. Anna Ewa Suska gromadzi spore grupy pasjonatów sprzedaży podczas jej webinarów na temat MLM. Aktorka książek „MLM bez tajemnic” oraz „Efektywny biznes” rozbiera na czynniki pierwsze, obala mity i tłumaczy jak myśleć o MLM i jak zarobić na marketingu sieciowym.

O czym opowie podczas wystąpieniach na Wielkiej Wymianie Kontaktów? Zapowiada, że zdradzi sekrety ludzi sukcesu. Czyje? Zapewne swoje, ale również innych osób, które ciężką pracą i wytrwałością osiągnęły spore efekty biznesowe. Taka prelekcja to wynik przemyślanej strategii.

Chcę w wystąpieniu „Sekrety ludzi sukcesu”, na przykładzie wyjątkowych osób, zaszczepić w uczestnikach Wielkiej Wymiany Kontaktów ziarno pędu do sukcesu. Jeśli uda mi się sprawić, żeby ludzie zrozumieli, że nie „dobry start” i znajomości są najważniejsze, ale codzienna harówa, główkowanie i efektywny plan to będę niezmiernie zadowolona! – mówi Anna Ewa Suska.

Mentorka biznesu Anna Ewa Suska pojawi się podczas WWK kolejno:

  • 6 października w Londynie
  • 14 listopada w Katowicach
  • 15 listopada we Wrocławiu
  • 16 listopada w Warszawie
  • 1 grudnia w Lizbonie.

Zapraszamy!

Zobacz film o SUSKA MENTORING.

W ramach ExcellenceVale odbędą się w Londynie wydarzenia organizowane przez Matyldę Setlak i Annę Ewę Suska:

  • 15 grudnia 2018 r. szkolenie Zasługujesz na sukces Kamili Rowińskiej. Zarezerwuj swoje miejsce TUTAJ
  • 2 lutego 2019 r. konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 22 czerwca 2019 r. szkolenie Droga do miliona, które przeprowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów Jakub B. Bączek (szczegóły wkrótce).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *