ExcellenceVale Sukces przez duże S Mateusz Grzesiak

Wywiad z Mateuszem Grzesiakiem. Plus prosty trik sprzedażowy [video]

14.09.2018 Dodane przez News 0 thoughts

Mateusz Grzesiak odpowiada na szereg naszych pytań. Do konferencji Skuteczna sprzedaż, która odbędzie się 2 lutego w Londynie, pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto posłuchać Mateusza, który zdradza intuicyjny trik – gwarantujemy: przyda się on nie tylko podczas typowej sytuacji sprzedaży.

Jeśli masz wrażenie, że proces sprzedaży wydłuża się w nieskończoność.

Jeśli czujesz, że klienci z niewyjaśnionych powodów rezygnują z transakcji.

Jeśli „zjadasz własny ogon” i potrzebujesz zmienić narrację.

Przyjdź na konferencję z Mateuszem Grzesiakiem i uskutecznij swoje działania. Zyskasz więcej czasu dla siebie, szybciej się zregenerujesz i będziesz efektywniejszy, rachunek na twoim koncie wreszcie „będzie się zgadzał”:), szybciej spełnisz swoje marzenia i plany osobiste! Poczujesz luz, który czują najlepsi w twojej branży. Pamiętaj: raz a dobrze! Przyjdź i naucz się sprzedawać na naprawdę światowym poziomie.

Skuteczna sprzedaż

2 lutego 2019, Londyn

Dr. Mateusz Grzesiak

Bilety w atrakcyjnych cenach kupisz: TUTAJ 

Patronat medialny nad konferencją objęły: Businesswoman&Life, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Londynek.net, MojaWyspa.co.uk, Goniec Polski, WLuton.net, MagazynLokalny.co.uk, BiznesNaFali.pl, Klub Marka Jest Kobietą.

Sponsorami konferencji zostali:

Suska Mentoring: przedsięwzięcie prowadzone przez współzałożycielkę ExcellenceVale Annę Ewę Suska, która jest mentorką i trenerką biznesu. Firma doradza przedsiębiorcom z Polski oraz Wielkiej Brytanii.

All 4 Comms:  agencja komunikacyjna stworzona przez Matyldę Setlak, współzałożycielkę ExcellenceVale. All 4 Comms to największa agencja specjalizująca się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie.

Axe Capital: polski ubezpieczyciel specjalizujący się w ubezpieczeniach na życie, od chorób krytycznych, od utraty przychodów, domu, mienia, biznesu, motrgage advice, odszkodowań oraz testamentów.

Nefretete Hair and Beauty Institute: to najdłużej prosperujący polski salon fryzjersko-kosmetyczny w Peterborough. Salon powstał w 2008 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kobiet jak i mężczyzn.

Mateusz Grzesiak – bio

Przedsiębiorca, wykładowca, magister prawa, psychologii oraz doktor nauk ekonomicznych. Szkoli międzynarodowo od 14 lat w 7 językach. Napisał 14 książek. Stały gość programów telewizyjnych i radiowych.
Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. W mediach społecznościowych obserwuje go ponad 500 tysięcy fanów. Sportowiec z zamiłowania. Prywatnie mąż dr Iliany Ramirez i tata Adriany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *