ExcellenceVale MLM bez tajemnic

Pierwsza książka współzałożycielki ExcellenceVale Anny Ewy Suska już w sprzedaży!

24.10.2017 Dodane przez Biznes, News, Sukces 0 thoughts

Anna Ewa Suska swój wydawniczy debiut zatytułowany „MLM bez tajemnic” dedykuje wszystkim osobom, które prowadzą własną działalność, lecz nie poprzestają na tym i mają ochotę spróbować czegoś więcej. To idealna pozycja dla tych, którzy chcą budować drugie źródło dochodu, wykorzystując do tego celu swoją bazę klientów. „MLM bez tajemnic” to doskonała lektura dla pracujących na etacie i każdego, kto chce zmienić coś w swoim życiu.

MLM z „Lwicą Biznesu”

 – Postanowiłam napisać tę książkę, aby podzielić się z Tobą tym, czego doświadczyłam i zaobserwowałam, pracując w marketingu sieciowym, który dziś jest już sprawdzonym modelem biznesowym. Miliony ludzi na całym świecie dzięki MLM zarabiają duże pieniądze, więc jeśli szukasz sposobu na dodatkowy dochód przy minimalnym wkładzie finansowym, dobrym pomysłem może być praca w tej branży – zapewnia Anna Ewa Suska, która poznała marketing sieciowy od podszewki. Autorka jest żywym przykładem na to że MLM działa i ma się dobrze. Za całokształt swoich działań biznesowych otrzymała tytuł „Lwica Biznesu” w plebiscycie magazynu „Law Business Quality”.

Porozmawiajmy o MLM

Książka „MLM bez tajemnic” to również cykl wywiadów z osobami, które odniosły lub odnoszą sukcesy w swoich firmach MLM. Anna Ewa Suska przedstawia przedsiębiorców, którzy dzielą się swoją wiedzą i opowiadają dlaczego rozpoczęli współpracę w tym sektorze i co ich do tego skłoniło. To wiele cennych wskazówek dla czytelnika, odkrywanie kart i meandrów biznesu MLM. Autorce udało się zaprosić do rozmów m.in. Kamilę Rowińską, Monikę Szpigiel czy Michała Wójcika – osoby barwne, nietuzinkowe, takie które osiągnęły dużą popularność i sukces w biznesie.

Premiera książki Anny Ewy Suska pt.: „MLM bez tajemnic” już 27 października w legendarnej restauracji Kameralna w Warszawie.

Do zakupu książki zapraszamy na: https://excellencevale.com/kategoria-produktu/ksiazki-i-ebooki/

Książki wysyłamy po premierze.

——————————————————————————————————————————————————–

O autorce:

Anna Ewa Suska – trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, niezależny konsultant, lider, wizjoner. Współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, konsultingowej i szkoleniowej. Otrzymała tytuł „Lwice Biznesu” w plebiscycie magazynu „Law Business Quality”. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016” oraz do plebiscytu „Business Woman Roku” 2017.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *