„Kobiety potrafią godzić wiele ról. Wspierajmy się i łączmy” – mocne wystąpienie Anny Ewy Suska w Bristolu

19.06.2018 Dodane przez News, Rozwój osobisty, Sukces 0 thoughts

Stylowy brytyjski budynek zgromadził tego dnia dziesiątki przedsiębiorczych kobiet z Polski. Zarówno te, które potrzebują wsparcia, jak i te, które wysyłają energię połączyły się i wspólnie wzięły udział w wydarzeniu zorganizowanym przez „Siłaczki”. Mocne wystąpienie Anny Ewy Suska sprawiło, że 17 czerwca dla wielu z uczestniczek okazał się przełomowym momentem w rozwoju osobistym i karierze.

Po kobiecemu

Anna Ewa Suska to mentorka biznesowa (Suska Mentoring) i wraz z Matyldą Setlak, współwłaścicielka firmy szkoleniowej ExcellenceVale. Podczas godzinnej prelekcji „Biznes po kobiecemu” omawiała ona uniwersalne narzędzia rozwoju projektów biznesowych. Poza twardymi wskazówkami trenerka podzieliła się także swoją wizją pracy i budowania stabilnych przedsięwzięć przynoszących dochody. Z jej wystąpienia uczestniczki wyniosły także ogromne motywacyjne wsparcie. Według Anny Ewy Suska oznaką dojrzałego biznesu jest wymiana i wspieranie się środowiska przedsiębiorców. Spotkania takie jak organizowane przez „Siłaczki” to doskonały przykład na to, że Polki mieszkające za granicą mają ochotę na rozwój, stabilizację i wykorzystanie swojego położenia. Mimo wielu przeszkód, prowadzenie biznesu „na obczyźnie“ otwiera dużo możliwości i nowych opcji rozwoju. A trudności? Pojawiają się, to naturalne. Wspólne działanie i wymiana doświadczeń to doskonałe remedium na problemy.

Wspólna motywacja

Podczas wydarzenia uczestniczki miały także okazję wysłuchać wystąpień Eli Hassel „Businesswoman – ale czy na pewno? Typy mocy kobiet”, zmierzyć się ze stereotypami w prelekcji „Oblicza współczesnych kobiet sukcesu” Anny Karteczka-Huhges oraz pomedytować z Angeliną Piechowską. Odbył się także „obowiązkowy” networking oraz sesja zdjęciowa. Sporą część czasu uczestniczki poświęciły na rozmowy, wspieranie się i zadawanie pytań.

Zobacz film o SUSKA MENTORING.

2 lutego 2019 r. odbędzie się w Londynie wydarzenie organizowane przez Matyldę Setlak i Annę Ewę Suska w ramach ExcellenceVale: konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka. Szczegóły sprawdź TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *