ExcellenceVale Anna Białous-Griffiths

Inspirująca trójka – poznaj panelistów szkolenia Biznes i życie na maksa

03.01.2018 Dodane przez News 0 thoughts

To będzie motywujące spotkanie! Psycholog, znawca mody i przedsiębiorca internetowy wezmą udział w panelu szkolenia Biznes i życie na maksa, które odbędzie się już niebawem, 27 stycznia w Londynie. Sprawdź kim są nasi goście.

ExcellenceVale Anna Białous-Griffiths

Anna Białorus-Griffiths – polska psycholog w Wielkiej Brytanii

Psycholog, coach i trener biznesu w Wielkiej Brytanii. Autorka kursu online Model M.I.N.D 4 KROKI do równowagi i sukcesu. Jej zawodową misją jest wspieranie innych, aby mogli realizować ważne dla siebie cele i spełniać marzenia w życiu osobistym i w biznesie. Pomaga i uczy jak skutecznie działać, radzić sobie z trudnymi sytuacjami i w pełni wykorzystywać swój potencjał. Pełna ciepła i energiczna. Można słuchać jej godzinami i rozmawiać z nią w nieskończoność. Anna jako ekspert z zakresu psychologii współpracuje z mediami, odwiedza liczne programy telewizyjne i radiowe oraz pisze artykuły o tematyce psychologicznej. W styczniu 2017 otrzymała pierwsze miejsce w konkursie o tytuł INSPIRACJA w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii.

ExcellenceVale Marcin Osman

Marcin Osman – człowiek orkiestra

Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. To przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu oraz wydawca amerykańskich bestsellerów i autor trzech książek biznesowych: „Biznes ci ucieka”, „Przedsiębiorca w podróży”, „Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie”. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Być może jego wydawnictwo w przyszłym roku opublikuje książkę samego Anthonego Robbinsa!

ExcellenceVale Michael Frąckowiak

Michał Frąckowiak – człowiek z muszką

Spec od męskiego stylu. Wyjechał z Polski do Liverpoolu z konkretnym planem: poszukać najlepszych sposobów na prezentowanie siebie oraz wykreowanie eleganckiego i stylowego wyglądu każdego mężczyzny. W Wielkiej Brytanii jest znany jako twórca firmy Men’s Finest – sieci sklepów z muszkami i poszetkami oraz ekskluzywnymi dwurzędowymi garniturami. Jego produkty są robione na zamówienie i indywidualnie dopasowane do klientów. Można je znaleźć w sklepach w całej Wielkiej Brytanii, Finlandii oraz Australii. Michał Frąckowiak – niekwestionowany znawca stylu i mody męskiej opowie o meandrach swojego biznesu.

Zapraszamy do poznania naszych panelistów osobiście podczas szkolenia Biznes i życie na maksa, które odbędzie się w Londynie już 27 stycznia. Bilety w promocyjnych cenach kupisz TUTAJ.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *