Efektywny biznes Anna Ewa Suska ExcellenceVale

Jak budować stabilny biznes? Anna Ewa Suska zdradza autorskie sposoby w nowej książce

01.05.2018 Dodane przez Biznes, Inspirujące osoby, Mentoring, News 0 thoughts

„Efektywny Biznes”, czyli nowa książka Anny Ewy Suska to kompleksowy przewodnik dla tych, którzy planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, ale także dla osób, które już dawno założyły firmę. Dobrze poświęcić kilka wieczorów i z prawdziwym przytupem wejść w świat biznesu lub… zatrzymać się i poprawić to, co hamuje działania i sukcesy. Bo jeśli prowadzić biznes, to z sensem i efektywnie!

Suska pyta i odpowiada

„Jakie ryzyko niesie rozpoczęcie działalności? Jaka będzie Wasza sytuacja za trzy lata? Kiedy tworzysz firmę, musisz dokładnie poznać ryzyko bankructwa. Co wtedy się stanie? Czy masz zabezpieczenie?”. Czy wiesz, ile zależy od dobrego prawnika i księgowego? Czy wiesz, że lepiej nie zabierać się za prowadzenie firmy z osobami, które nie są profesjonalistami. To tylko niektóre z zagadnień, które porusza autorka.

Anna Ewa Suska rozpisała uniwersalny plan rozwoju, który można wykorzystać do budowy każdego biznesu. Znajdą się tu informacje o finansach, personalu brandingu, konkurencji, rynku czy organizacji. To szereg porad dotyczących zarówno niuansów, które łatwo mogą umknąć w morzu innych obowiązków, jak i podstaw, bez których nie sposób działać efektywnie.

Słowo klucz: efektywnie

„Przez te wszystkie lata, jeśli moja oferta nie przeszła od razu, to zawsze po kilku miesiącach. Wiele osób pytało, jak to możliwe, że mam taką skuteczność w sprzedaży? Zawsze odpowiadam to samo. Znam potrzeby mojego klienta. A Ty je znasz?”

Rozgryzanie potrzeb, planowanie, dobra strategia – na ten temat szczerze i na konkretnych przykładach opowiada autorka. Jak podejść do tego wyczerpującego, bardzo praktycznego przewodnika? Można uzbroić się w kolorowe karteczki, zakreślacze i przechodząc przez kolejne rozdziały książki stworzyć własny plan działania i wycisnąć z książki całą esencję. Bo jeśli czytać o biznesie, to również efektywnie!

Rozmowy i inspiracje

„Efektywny Biznes” to nie tylko przewodnik. To także kilka bardzo ciekawych rozmów z osobami, które skorzystały z programu mentoringowego autorki i odniosły sukcesy. To także rozmowy z profesjonalistkami np.: Matyldą Setlak, która od ponad 10 lat prowadzi największą agencję specjalizującą się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie. Wraz z Anną współtworzy ona ExcellenceVale, które dostarcza najlepszych narzędzi do rozwoju osobistego i biznesowego przedsiębiorczym Polakom na całym świecie. Anna Ewa Suska rozmawia także z Joanną Ceplin, która jest  trenerem skutecznej komunikacji online.

Premiera książki odbędzie się 24 maja w Warszawie i 9 czerwca w Londynie.

Książkę można zamówić TUTAJ. 

Wysyłka książek nastąpi po 1 czerwca 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *