Brawurowy „Suska Show” podczas Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie i w Londynie

07.03.2018 Dodane przez Biznes, Inspirujące osoby, Mentoring, News 0 thoughts

Aura w pierwsze dni marca nie sprzyjała. Londyn zasypany był śniegiem, a w Warszawie panowały przeraźliwe mrozy. Jednak atmosfera w budynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych i londyńskiej Côte Brasserie Restaurant była tropikalna. Tam gdzie dzieje się biznes, skacze temperatura.

Oba wydarzenia Wielkiej Wymiany Kontaktów zorganizowała Katarzyna Dziubałka. W Londynie po raz 3, a w Warszawie już po raz 19 uczestnicy mieli okazję wziąć udział w imprezie, która łączy moderowany networking (już od samego wejścia!) z merytorycznymi warsztatami.

Crème de la crème a’ la Anna Ewa Suska

Współzałożycielka ExcellenceVale Anna Ewa Suska wystąpiła z warsztatami „Jak zbudować prosperujący biznes i mocny brand ” (w Warszawie) oraz „Jak zbudować prosperujący biznes i mocny brand w UK?” ( w Londynie). I był to mocny punkt programu, o którym jeszcze długo mówiło się po spotkaniu. Dlaczego tak się stało? Ania w swoim wystąpieniu zebrała całe biznesowe i mentorskie doświadczenie oraz wieloletnie obserwacje swoich klientów – taki crème de la crème wiedzy i doświadczenia. Warsztaty były skierowane zarówno do osób, które już rozwijają swoje przedsięwzięcia biznesowe, jak i dla tych, którzy pracują na etacie i chcą „zaczerpnąć” trochę biznesowego myślenia oraz dla osób, które np. zajmują się marketingiem sieciowym. Anna Ewa Suska opowiedziała o produkcie, jego zasięgu, idealnym kliencie, konkurencji, marketingu oraz kwestiach finansowych: sposobach ustalania cen, budżetowaniu, kapitale początkowym. W drugiej części skupiła się na swoim kolejnym koniku, czyli budowaniu marki osobistej.

Na linii Warszawa-Londyn

Podczas Wielkiej Wymiany Kontaktów organizatorzy postawili na skuteczny networking, zapoznanie się uczestników podczas przyjemnych ćwiczeń, warsztatów i przerw networkingowych. W Londynie zgromadzeni mieli okazję wysłuchać wykładu Gosi Górnej „How to turn fear into success – jak przekuć lęki w sukcesy„ oraz inspirującego przemówienia Moniki Maziejuk „Obudź w sobie kreatywność”. W Warszawie wystąpiła psycholog, coach i trener Anna Białous-Griffiths z wykładem „Model M.I.N.D – 4 kroki do równowagi i biznesu”. Gabriela Brzezińska opowiedziała o często skrywanych sekretach… czyli porażkach, które dobrze spożytkowane mogą okazać się początkiem sukcesu.

Wielkie Wymiany Kontaktów zakończył VIP lunch z prelegentkami oraz nieustannie trwająca wymiana kontaktów.

Serdecznie dziękujemy organizatorce Katarzynie Dziubałce za perfekcyjne przygotowanie Wielkiej Wymiany Kontaktów w obu miastach, organizację i oczywiście dzielne odkopywanie zaśnieżonego auta w drodze z lotniska Luton 😊

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *