ExcellenceVale Jakub B. Bączek Black friday

Black Friday w ExcellenceVale – zapraszamy na przedświąteczne zakupy

24.11.2017 Dodane przez News 0 thoughts

Dziś popularny BLACK FRIDAY. Tego dnia w całej zachodniej cywilizacji rozpoczynają się przedświąteczne wyprzedaże. W Stanach Zjednoczonych promocje sięgają niekiedy 90%. W Europie sklepy rabatują swoje produkty w nieco mniejszej skali, ale emocje przedświątecznych wyprzedaży są tu równie silne. W ExcellenceVale przygotowaliśmy dla Ciebie OFERTĘ BLACK FRIDAY w… iście amerykańskim stylu.

Jeśli szukasz gwiazdkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, która prowadzi swój biznes albo ma go w planach na 2018 rok lub chcesz sam/a sprawić sobie taki prezent, to na pewno zainteresuje Cię nasza propozycja. Mamy dla Ciebie:

  • Pakiet: bilet na szkolenie Mateusza Grzesiaka Sukces przez duże S w regularnej cenie 240 £ ORAZ sesję mentoringową z Anną Ewą Suska za kwotę 750 £ rabatujemy z łącznej kwoty 990 £ na… 88 £!!! SZCZEGÓŁY OFERTY
  • Pakiet: bilet na szkolenie Jakuba B. Bączka Życie na maksa w regularnej cenie 240 £ ORAZ sesję mentoringową z Anną Ewą Suska za kwotę 750 £ z łącznej kwoty 990 £ rabatujemy do… 55£!!! SZCZEGÓŁY OFERTY

Do obu pakietów dodajemy e-book Anny Ewy Suska „5 kroków do zbudowania własnej marki osobistej”.

Nasz pakiet to INWESTYCJA. To nie kolejna para butów czy nowy Iphone – to wiedza i energia, która, jak dobrze wiemy, obraca się profity i napędza zysk.

Pamiętaj OFERTA BLACK FRIDAY trwa od dziś do poniedziałku 27 listopada i nie będziemy jej powtarzać. Zapraszamy do zakupów oraz pod skrzydła naszych trenerów i życzymy wysokich lotów w 2018 roku!

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *