Anna Ewa Suska

Anna Ewa Suska zaprasza na Mastermind [video]

20.01.2019 Dodane przez News 0 thoughts

Już 9 lutego w Londynie odbędzie się pierwszy z cyklu Mastermindów Anny Ewy Suska. Mastermindy to comiesięczne spotkania około 30 przedsiębiorców. Podczas każdego z nich pod przewodnictwem Ani oraz ze wsparciem Matyldy Setlak będą oni: wspólnie rozwiązywać swoje bieżące wyzwania biznesowe, wspólnie tworzyć pomysły na szybszy i efektywniejszy rozwój ich biznesów, dzielić się własnym doświadczeniem, a przede wszystkimi najlepszymi praktykami po to, aby dzięki wspólnemu wysiłkowi ich biznesy rozwijały się szybciej i efektywniej, a w rezultacie przynosiły więcej zysków, mniej pracy oraz lepszy styl życia właściciela.

Masz wrażenie, że utknąłeś/aś? Że osiągnąłeś/aś już bardzo dużo, ale jesteś w momencie transformacji, którą chcesz przeprowadzić najlepiej, aby iść we właściwym kierunku? Pewne problemy pochłaniają Twój czas i nie wystarcza Ci już go na nic innego? Wyrwij się z klinczu, w którym tkwisz. Twoje problemy nie są nowe! Zostały już wiele razy rozwiązane i nie musisz wyważać otwartych drzwi. Wystarczy dobrze poszukać rozwiązań, na przykład przyjść na Mastermind!

Po szczegóły tego wydarzenia kliknij TUTAJ

Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale, CEO agencji komunikacji marketingowej All 4 Comms. Zobacz w jaki sposób Matylda może pomóc Tobie i Twojej firmie w dotarciu do klientów. Szczegóły TUTAJ.
matylda@excellencevale.com

Anna Ewa Suska, współzałożycielka ExcellenceVale, twórca Suska Mentoring. Trenerka biznesu, strateg, analityk. Sprawdź jej szkolenia i wystąpienia:

  • cyklu Mastermindów Anny Ewy Suska. Po szczegóły kliknij TUTAJ.
  • Śniadanie biznesowe Alute, podczas którego Ania wystąpi z prelekcją na temat budowania biznesu z UK. Sprawdź TUTAJ
  • 23 marca szkolenie Efektywny biznes z Anną Ewą Suska. Szczegóły sprawdź TUTAJ

anna@excellencevale.com

Inne szkolenia ExcellenceVale:

  • 27 kwietnia 2019 szkolenie Kamili Rowińskiej Efektywna firma. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 22 czerwca 2019 r. szkolenie Droga do miliona, które przeprowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów Jakub B. Bączek, szczegóły TUTAJ
  • najbliższy biznesowo-sportowy camp na Majorkę z Anną Ewą Suska i Karolem Tukiendorfemodbędzie się w kwietniu 2019. Napisz na anna@excellencevale.com i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do wspólnego rozwoju i poznawania swoich nowych partnerów biznesowych na szkoleniach.

Posłuchaj Anny Ewy Suska i zobacz, co Cię czeka podczas Mastermindów – wyjątkowego cyklu spotkań  najbardziej wymagających  i energicznych polskich przedsiębiorców w UK:

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *