Anna Ewa Suska

Anna Ewa Suska w mocnym wystąpieniu na konferencji Doskonale Niedoskonali

20.04.2018 Dodane przez News 0 thoughts

Współcześnie lansowana idea bycia doskonałym, w niektórych z nas powoduje bunt. Tak dzieje się zazwyczaj z nienaturalnymi dla człowieka konceptami – uwierają nas ich ramy i nie mamy ochoty brać w nich udziału. Wokół tematu NIEDOSKONAŁOŚCI 14 kwietnia w Oxfordzie odbyła się konferencja Doskonale Niedoskonali. Co swoim udziałem wniosła do spotkania współzałożycielka ExcellenceVale i założycielka Suska Mentoring Anna Ewa Suska?

 „Nie musimy być idealni ani perfekcyjni, żeby osiągnąć swoje cele życiowe i biznesowe i żeby być spełnionymi biznesowo, osobiście i rodzinnie. Wystarczy że jesteśmy Doskonale Niedoskonali.”

Podczas konferencji Doskonale Niedoskonali zgormadzeni mogli posłuchać wystąpień m.in. na temat plusów i minusów korzystania z social media, które to szczególnie mocno lansują doskonałość. Temat zgłębili Maja Falkiewicz-Gancarz, Magdalena Kapela, Rafal Pikul i Anna Wawrzyniak. Magdalena Godzik-Janiuk, Michael Frackowiak , Michał Zwierz i Ewa Gluza poruszyli temat personal brandingu – na czym dokładnie on polega i kiedy powinniśmy z niego skorzystać.

Wystąpienie Anny Ewy Suska pt. Jak zbudować prosperujący biznes, mocny personal brand i odnieść sukces szczególnie mocno poruszyło publikę. Dlaczego? Mentorka i trenerka biznesu, wpółzałożycielka ExcellenceVale,  „Polka roku 2016” i „Lwica Biznesu” magazynu Law Business Quality podała konkretne przykłady, które systematycznie wdrażane przynoszą efekty. Jej wystąpienie zebrało ogromne brawa i uruchomiło lawinę pytań, na które prelegentka chętnie odpowiadała.

Przed uroczystą kolacją w pięknych przestrzeniach Uniwersytetu z recitalem swoich piosenek wystąpiła utalentowana wokalistka Beti Gie. Tego dnia odbył się również  premierowy pokaz teledysku do piosenki artystki pt. Just Believe. Kariera Beti Gie w ostatnich tygodniach nabrała rozpędu ze sprawą Suska Mentoring programu mentoringowego Anny Ewy Suska. Dotychczas mało znana, zdolna Polka niebawem wyda swój pierwszy album i jest zapraszana do wielu muzycznych projektów. To żywy przykład na to, że dobrze poprowadzony mentoring przynosi spektakularne efekty i realne sukcesy.

Oto, co o konferencji i prelekcjach powiedzieli uczestnicy:

Podczas konferencji Doskonale Niedoskonali usłyszałem wiele celnych wystąpień. Spójność i autentyczność jest sporym plusem przy budowaniu długoterminowych relacji. Jeśli miałbym wyróżnić jedną osobę, to uważam że Anna Ewa Suska dała świetny przekaz. Strategia jest niezwykle istotna w biznesie i podobało mi się, w jaki sposób używa jej we własnych projektach. Cenne wskazówki – mówi Marek Jazz akredytowany Instruktor i trener rozwoju, współtwórca grupy „Uczmysięuczyć” i MN Mastery.

Według mnie na wyróżnienie zasługuje Anna Ewa Suska, która pokazała konkretne narzędzia, jeśli chodzi o budowanie marki i biznesu z UK. Świetne wystąpienie – Marcin Kamoda z firmy MK Business Consulting.

Poza prelekcjami i „obowiązkowym” networkingiem uczestnicy mogli wziąć udział w wernisażu obrazów i grafik Magdaleny Kapela.

 „Mimo że w dążeniu do doskonałości często w siebie wątpimy, zastanawiamy się nad sensem i wartością naszych działań, to paradoksalnie jesteśmy dla innych wzorem, przykładem, inspiracją, motywujemy innych do działania i osiągania sukcesu. I to jest budujące.” Tak jak oxfordzka konferencja i wystąpienia, które otwierają w głowach nowe przestrzenie i pozwalają na zweryfikowanie naszych planów – bo być może są one zbyt wyidealizowane? Perfekcyjne? A przecież mogą po prostu być… planami do zrealizowania.

*cytaty pochodzą ze strony organizatora.

BESTSELLER ROKU 2018

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Anny Ewy Suska: Suska Mentoring i roczny program mentoringowy TO YOUR SUCCESS okazały się… sukcesem i bestsellerem. Nagrodę BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawaną przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA, szczęśliwa laureatka odebrała w marcu 2018.

O programie TO YOUR SUCCESS

Najszybszą drogą do sukcesu jest nauka od najlepszych. Można uczyć się na własnych błędach, można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych, co znacznie skraca czas dochodzenia do pełni sukcesu. TO YOUR SUCESS to „kuźnia talentów”, to szereg spotkań w ramach programu mentoringowego z Anną Ewą Suską, polską Lwicą Biznesu 2016, która za

Program TO YOUR SUCESS to unikatowa szansa wejścia na wyższy poziom swojej kariery zawodowej! ExcellenceVale łączy indywidualnych uczestników programu mentoringowego w bezprecedensową grupę wsparcia w profesjonalnym rozwoju.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *