Anna Ewa Suska – biznesowy tour współzałożycielki ExcellenceVale

28.11.2018 Dodane przez News 0 thoughts

Trwa kolejna edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów. Anna Ewa Suska to stały prelegent tej wspaniałej inicjatywy. Jej wystąpienia są na wskroś praktyczne, jasne i podbudowane ogromnym doświadczeniem. Takich osób słucha się z zapartym tchem, a po prelekcji zadaje dziesiątki pytań. Nie inaczej było tej jesieni.

Współzałożycielka (wraz z Matyldą Setlak) ExcellenceVale i założycielka Suska Mentoring wystąpiła z prelekcją „Jak zbudować prosperujący biznes i mocny brand”. Publiczność w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie żywo reagowała na wystąpienie Anny. Pojawiły się także osoby z Wielkiej Brytanii, które mimo, że mają „Annę u siebie” przyjechały posłuchać jej wystąpienia.

W pogoni za kontaktami

—  Byłam bardzo miłe zaskoczona obecnością w Katowicach osób w Anglii, a także tym, że spotykałam te same osoby podczas prelekcji np. w Warszawie i Wrocławiu. Widać, że ludzie mają ogromny głód wiedzy i nawiązywania intratnych kontaktów biznesowych — mówi Anna Ewa Suska

Na wszystkich spotkaniach WWK zgromadziło się ponad 250 przedsiębiorców. Anna wystąpiła m.in. obok Wojciecha Orzechowskiego jednego z najbardziej znanych przedsiębiorców inwestycyjnych w Polsce, jeśli chodzi o nieruchomości.

Friday night fever

Myślę, że trochę otworzyłam oczy polskim przedsiębiorcom, bo nie zdawali sobie sprawy z tego, że wyprowadzenie firmy na rynki zagraniczne może być tak łatwe. Formalności ani nawet język nie są tu przeszkodą. Wystarczy poznać partnerów i można zacząć działać globalnie. Wielu przedsiębiorców zadeklarowało, że chce spróbować podbić zagraniczne rynki. To ogromna radość, że prowokuję do takich decyzji! — mówi Anna

W Warszawie liczba zgromadzonych zaskoczyła organizatorów – dla niektórych zabrakło krzeseł. Anna Ewa Suska występowała w piątek po 21:00. To godzina, która kojarzy się raczej z początkiem weekendu, ale mimo tego sala była pełna aż do końca wystąpienia.

Tego dnia Katarzyna Dziubałka, organizatorka Wielkiej Wymiany Kontaktów, otworzyła oficjalnie swój autorski projekt Szkołę Liderek, której schemat był tworzony podczas Campu Suska&Tukiendorf Business&Sport na Majorce w październiku tego roku.

Było to dobre i symboliczne zakończenie ogromu pracy, jaki wspólnie z Anna włożyła podczas zorganizowanej wyprawy na Majorkę.

 

Zobacz film o SUSKA MENTORING.

W ramach ExcellenceVale odbędą się w Londynie wydarzenia organizowane przez Matyldę Setlak i Annę Ewę Suska:

  • 15 grudnia 2018 r. szkolenie Zasługujesz na sukces Kamili Rowińskiej. Zarezerwuj swoje miejsce TUTAJ
  • kwiecień 2019 szkolenie Kamili Rowińskiej. Więcej już niebawem TUTAJ
  • 2 lutego 2019 r. konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • 22 czerwca 2019 r. szkolenie Droga do miliona, które przeprowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów Jakub B. Bączek, szczegóły TUTAJ
  • Najbliższy biznesowo-sportowy camp na Majorkę z Anną Ewą Suska i Karolem Tukiendorfem odbędzie się w kwietniu 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *