Premierowy Business&Sport Camp na Majorce

08.11.2018 Dodane przez Biznes, Motywacje, Rozwój osobisty 0 thoughts

Majorka do tej pory kojarzyła się z lenistwem, wypoczynkiem i wakacyjnym luzem? Już nie. Odkąd duet Suska&Tukiendorf wybrali ją na miejsce swojego pierwszego Business&Sport Camp wyspa (co niektórym) kojarzyć się będzie z pracą, główkowaniem, aktywnością fizyczną i… łzami. Ale po kolei.

Październik to idealny miesiąc, aby czas na Majorce spędzić efektywnie, biznesowo i sportowo. Pogoda sprzyja. Słońce nie dokucza tak bardzo i w komfortowym, czterogwiazdkowym hotelu można zrobić sporo dla swojego biznesu, a w pobliskiej siłowni dla ciała i głowy. Kto wpadł na to, aby połączyć sport i biznes?

Lwica Biznesu analizuje

Anna Ewa Suska mentorka biznesu, założycielka kilku doskonale prosperujących spółek oraz Suska Mentoring i współzałożycielka (wraz z Matyldą Setlak) ExcellenceVale. To także autorka bestsellerów: MLM bez tajemnic oraz Efektywny Biznes. Doceniana i nagradzana. W jej ręce powędrowały statuetki m.in.: Polka Roku, Bizneswoman Roku, Lwica Biznesu i Mentor Roku. Na Majorce Anna skupiła się na tym, aby każda z ośmiu uczestniczek otrzymała skondensowany i konkretny plan biznesowy oraz fachową analizę. Sesje mentoringowe zaczynały się rano, zaraz po śniadaniu i treningu. Tak przemyślana formuła pozwoliła wydobytym na siłowni endorfinom dać ujście w snuciu wizji, nowych idei i planów. Jednak mentoring biznesowy nie ma nic wspólnego z „poklepywaniem się po plecach” i motywacyjnymi hasłami. Tu liczą się cyfry i konkret. Jeśli biznes nie działa, okoliczności życiowe lub ekonomiczne nie sprzyjają to sesja mentoringowa może okazać się trudnym doświadczeniem. I takie momenty przeżyli uczestnicy. Przełomy, łzy, cofanie się do początków i analiza błędów – to nie są łatwe ani przyjemne momenty. Ale muszą się pojawić, po to, aby po nich wszystko ułożyło się i przyniosło profit.

— Tempo pracy było niesamowite. Udało się zrealizować nasze wszystkie założenia, to naprawdę była gigantyczna praca uczestniczek, Karola i moja. Ale nie zapomnieliśmy, że jesteśmy na Majorce i nie zabrakło czasu na spacery na morzem, zakupy na lokalnych targach i wieczorne drinki w barze. Wspaniała, efektywna wyprawa, widzę, że maksymalizowanie pracy, odosobnienie oraz dystans odległościowy mają kolosalny wpływ na ludzi. Już planujemy kolejny Camp na Majorkę w przyszłym roku — mówi Anna Ewa Suska.

Jedziesz bejbe!

Karol Tukiendorf trener personalny Suska&Tukiendorf Business and Sport Camp był odpowiedziany za część sportową wyjazdu. Budowanie samodyscypliny poprzez sport, wpajanie dobrych nawyków, dbanie o zdrowie mocno przekłada się na wszystkie dziedziny życia. To, co dzieje się na siłowni zostaje w głowie. Karol rozpoczynał dzień z uczestniczkami, zagrzewał do ćwiczeń i obserwował. — Zmiany w uczestniczkach widzę już teraz. Z dnia na dzień poprawiała się ich wydolność, choć wiem, że dziewczyny napotykały na kryzysy, co jest nieodłączną częścią treningów. Jestem bardzo zadowolony, że udało się nam połączyć dwie dziedziny życia biznes i sport — podsumowuje Karol Tukiendorf.

Na Majorce nie zabrakło także biznesowej wspólniczki Anny, Matyldy Setlak, która na co dzień prowadzi All 4 Comms największą agencję specjalizującą się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie i jest współzałożycielką ExcellenceVale. — Na początku października, kiedy zbliżał się wyjazd na Majorkę miałam przeprowadzkę do innego miasta i jak zwykle tysiące spraw na głowie – tak to jest, kiedy prowadzisz swoją agencję. Mimo tego, czułam bardzo mocno, że MUSZĘ pojechać na Camp. To było wspaniałe doświadczenie, miałam nadprzyrodzoną energię, dużo rozmawiałam, analizowałam, zrobiłam nowy biznes plan dla mojej firmy, ciągle zadawałam Ani pytania i po raz kolejny przekonałam się, że całe życie się uczymy — mówi zadowolona Matylda Setlak.

Sesje zdjęciowe nad morzem, sauna, basen, spacery, nowe przyjaźnie to także ogromne korzyści z wyjazdu na Majorkę. Najważniejsze to jednak główne cele wyjazdu, czyli fachowe plany biznesowe i „świeża krew”, która sprawia, że wysiłek fizyczny staje się przyjemnością i… napędza do pracy!

Kolejny wyjazd na Majorkę Business&Sport Camp Suska&Tukiendorf planowany jest w nadchodzącym roku. Informacje o nim pojawią się m.in. na fan page

https://www.facebook.com/SuskaTukiendorf-BusinessSport-231474324201650/  oraz

https://www.facebook.com/ExcellenceVale/

Fotorelacja i więcej informacji: https://www.facebook.com/pg/SuskaTukiendorf-BusinessSport-231474324201650/photos/?tab=album&album_id=245570682792014

Zapraszamy!

Zobacz także film o SUSKA MENTORING.

W ramach ExcellenceVale odbędą się w Londynie wydarzenia organizowane przez Matyldę Setlak i Annę Ewę Suska:

  • 15 grudnia 2018 r. szkolenie Zasługujesz na sukces Kamili Rowińskiej. Zarezerwuj swoje miejsce TUTAJ
  • 2 lutego 2019 r. konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka. Szczegóły sprawdź TUTAJ
  • Kwiecień 2019 szkolenie Kamili Rowińskiej w Londynie. Szczegóły już wkrótce TUTAJ
  • 22 czerwca 2019 r. szkolenie Droga do miliona, które przeprowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów Jakub B. Bączek, wejdź TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *