Ta propozycja jest jednorazowa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawnie zarządzać swoimi finansami i budżetem domowym koniecznie czytaj dalej.

E-book autorki programu Mastermind,
w którym  przedsiębiorcy podnoszą swoje obroty o kilkaset procent

Kobieta i Finanse

Odbierz e-booka, w którym znajdziesz gotowy plan, który pomoże Ci przeanalizować obecną sytuację i zaplanować swoją finansową przyszłość.

Z e-booka dowiesz się:

  • Jak przeprowadzić analizę finansową swojej sytuacji.
  • Czym jest metoda 6 słoików i dlaczego powinnaś ją stosować.
  • Jak określić cele krótko i długoterminowe.
  • Jak prowadzić budżet domowy (szablon do druku).
  • Jakie 4 ważne ćwiczenia powinnaś wykonać.

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz tej wiedzy?

Oczywiście. To absolutne podstawy. Powinna je znać każda kobieta, która chce być niezależna i tak zarządzać finansami, aby móc pozwolić sobie na małe przyjemności.

Nowa torebka? Buty? A może wypad do SPA z przyjaciółkami? To jest możliwe, jeśli wiesz, jak zarządzać swoimi finansami.

A dodatkowo…
Dzięki tej wiedzy

Zaczniesz spełniać marzenia!

Każdy człowiek o czymś marzy, ale nie zawsze umiemy sprawić, by nasze marzenia stały się rzeczywistością. Czas to w końcu zmienić! Życie masz przecież tylko jedno i już dziś warto tak zaplanować swoje finanse, aby już niebawem zacząć spełniać swoje marzenia.

Nowa torebka? Buty? A może wypad do SPA?

To jest możliwe. Z tego e-booka dowiesz się, jak zarządzać finansami tak, aby móc sobie na to pozwolić. Wszystko dzięki prostej metodzie 6 słoików.

Oto, co znajdziesz w e-booku

  • Gotowy plan, który pomoże Ci przeanalizować obecną sytuację i zaplanować swoją finansową przyszłość.
  • 3 ćwiczenia, które pozwolą Ci zwiększyć Twoją pewność siebie.
  • Opis metody 6 słoików wraz z praktycznymi przykładami.
  • Proste i łatwe w użyciu narzędzie do przeprowadzenia analizy finansowej.
  • Szablon miesięcznego budżetu domowego do wydrukowania.

£7.00

teraz tylko
>> £2.90 <<

O autorce

Anna Ewa Suska

Właścicielka firmy ExcellenceVale – lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Strateg i analityk biznesu. Mentor biznesowy, międzynarodowy trener, specjalista od budowy marki osobistej.

Ekspert motywowania i inspirowania ludzi. Lider, wizjoner. Doradza przedsiębiorcom z Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jej pasją jest biznes.

Kocha tworzyć nowe usługi, mentorować ludzi i ich biznesy. Uwielbia, kiedy jej klienci odnoszą sukcesy i pragnie tego samego dla wszystkich Polaków. Dąży do momentu, gdy świadomość Polaków zmieni się w takim stopniu, że większość społeczeństwa będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy. Wspiera tysiące osób na emigracji. Autorka programu Mastermind, gdzie przedsiębiorcy podnoszą swoje obroty o kilkaset procent. Buduje strategie biznesowe tak, aby klient miał efektywny biznes. Wspiera nowe firmy i te z milionowymi obrotami.

W szkoleniach jej firmy wzięło udział wiele tysięcy osób z całego świata. Autorka książki “Efektywny Biznes”. Organizuje największe eventy rozwojowe na wyspach. Autorka programu Akademia Lidera, Inwestora i Przedsiębiorcy. „Lwica Biznesu” w plebiscycie magazynu Law Business Quality, „Polka Roku 2016”. Zgłoszona do plebiscytu „BusinessWoman Roku 2017”. Otrzymała statuetkę „Kobiety – Kobietom” przyznawaną przez magazyn Law Business Quality. Laureatka BESTSELLERU ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA.

Oferta specjalna. Więcej jej nie zobaczysz.
Skorzystaj teraz

 

£7.00

teraz tylko
>> £2.90 <<

Nie jestem zainteresowana.