Popularność kursów online pokazuje, że wiele osób nie ma czasu ani możliwości na zgłębianie swojej wiedzy tradycyjnymi metodami. No, tak… Ale jak na tym zarobić?

Biznes podobnie jak życie nie znosi próżni i stagnacji. Zastanów się:

  • Czy masz doświadczenie i wiedzę w swojej branży?
  • Czy chcesz się nią podzielić?
  • Czy chcesz zyskać popularność i uplasować się na pozycji eksperta?
  • I wreszcie: czy chcesz zarobić (całkiem niezłe) dodatkowe pieniądze?

Webinar „Jak stworzyć własny kurs oraz zarabiać online bez wchodzenia z domu” to niezbędna dawka wiedzy dla tych, którzy zastanawiają się nad stworzeniem własnego kursu online. To także miejsce dla tych, którzy są ekspertami w swojej branży, ale jeszcze nie wpadli na pomysł, że zdobywaną latami wiedzę można „sprzedać” za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych!

Podczas webinaru „Jak stworzyć własny kurs oraz zarabiać online bez wchodzenia z domu” Magdalena Pawłowska przestrzeże przed trzema najczęściej popełnianymi błędami podczas promocji i sprzedaży tego typu kursów oraz skieruje Twoje działanie na właściwe tory.

Kto poprowadzi webinar?

ExcellenceVale Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska

Autorka książki „Jedna kampania do wolności”, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, podcaster (Marketing MasterClass). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie. Misją Magdaleny jest edukacja polskich przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych, rozwój ich przedsiębiorstw oraz polskiej gospodarki.

Seria filmów edukacyjnych

Metoda Uruchomienia Twojego Kursu Online z właściwymi i gotowymi do zakupu klientami

Dla kogo przeznaczony jest webinar?
To gruntowna dawka wiedzy dla osób, które:

Mają ekspercką wiedzę, bądź lata doświadczeń w swojej branży

Chcą podzielić się swoimi umiejętnościami

Chcą zyskać popularność i uplasować się na pozycji eksperta w swoim sektorze

Chcą zarobić (całkiem niezłe) dodatkowe pieniądze

Planujesz wydać własny produkt online?

Dowiedz  się, jak dopasować go do potrzeb Twojego odbiorcy i sprawić, że jego zainteresowanie będzie rosło z dnia na dzień. Poznaj wskazówki, które pomogą Ci pozyskać klientów i sprawnie przeprowadzić proces sprzedaży.

Zapisz się na webinar już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona.

Rekomendacje
Dlaczego warto uczyć się od Magdaleny Pawłowskiej

ExcellenceVale Mateusz Grzesiak

dr Mateusz Grzesiak
Bestselling Autor, Psycholog, CEO Starway Institude

Współpracowałem z Magdaleną Pawlowska przy kilku projektach na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego i jest pomysłowa.

ExcellenceVale

Marta Baczewska – Golik
Agent nieruchomości, Podcaster Ruszamy Nieruchomości

Powiem tak, to wszystko działa! Z Martą, moją partnerką biznesową, wykorzystałyśmy na razie jakieś 20% tego, o czym uczy nas Magdalena Pawłowska, a udało się sprzedać blisko 120 kursów w pierwszym podejściu budując listę od zera. Inwestycja zwróciła się nam w miesiąc, dziesięciokrotnie! Będzie się działo!

ExcellenceVale

Marta Kaim
Autorka, Certyfikowany Mentor i Coach Kobiet

Współpraca z Magdą to mega profesjonalizm i skuteczność proponowanych przez nią metod. Oprócz wiedzy popartej doświadczeniem i zaangażowaniem Magda wyróżnia się charyzmą i koncentracją na realizacji założonego celu. Dzięki współpracy z Magdą moje działania online w szybkim czasie przełożyły się na konkretne efekty. Polecam!

ExcellenceVale

Julita Habet
FM Group Leader UK

W trakcie indywidualnych konsultacji Magda pokazała nam świetny sposób na tworzenie persony – idealnego klienta. Wspólnie ją stworzyliśmy oraz nową narrację w newsletterach i na stronę www. Zmieniliśmy sposób podejścia do naszych klientów i to zadziałało! Odnotowaliśmy wzrost sprzedaży o 30%. Dziękujemy.

Do webinaru pozostało

Zapisz się już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona.