ExcellenceVale Jakub B. Bączek

Biznes i życie na maksa z Jakubem B. Bączkiem

06.03.2018 Dodane przez Biznes, Inspirujące osoby, Rozwój osobisty 0 thoughts

27 stycznia w Londynie był dniem wyjątkowym dla Polonii. Na specjalne zaproszenie Matyldy Setlak i Anny Ewy Suska z ExcellenceVale do Londynu przyleciał Jakub B. Bączek, który dla najambitniejszej części emigracji w Wielkiej Brytanii przeprowadził szkolenie Biznes i życie na maksa. Dzięki energii tego szkolenia oraz technikom mentalnym, które przedstawił trener, ten dzień na długo pozostanie w pamięci brytyjskiej Polonii.

Anna i Matylda z ExcellenceVale zauważyły, że od kilku lat wzrasta wśród Polaków na Wyspach zainteresowanie rozwojem osobistym i biznesowym. Tego typu wydarzeń nie ma jednak tutaj zbyt wiele. Choć Polonia ma dostęp do mentorów i coachów z całego świata, wciąż najlepiej rozumieją nas polscy mentorzy. Jakub B. Bączek to trener o niezwykłej charyźmie, znany z tego, że odmienia życiorysy poprzez pozytywne, niezwykle praktyczne podejście do problemu motywacji, rozwoju czy balansu pomiędzy pracą a życiem zawodowym i biznesowym.

Trening mentalny to stosunkowo nowa dyscyplina w psychologii biznesu. Od coachingu różni się tym, że przedstawia bardzo konkretne sposoby na rozwiązywanie określonych problemów. Jakub B. Bączek pokazał m.in. w jaki sposób wspierać samych siebie w uwalnianiu życiowego potencjału. Mentalista za 2300, jak zabawnie o sobie mówi Jakub, który na co dzień pracuje również z zawodowymi sportowcami, w tym z kadrą olimpijską, zaszczepił w uczestnikach wydarzenia pozytywną energię, wzbudził emocje i pokazał jak bardzo cenne w życiu każdego jest nie tylko wspracie innych, ale także miłość do samego siebie.

27 stycznia to data, której długo nie zapomnimy – komentuje Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale. Na sali pojawiło się około 300 osób, które w ciągu kilku godzin stały się sobie bardzo bliskie. Pod koniec szkolenia wszyscy się uśmiechali, przytulali, tańczyli, oferowali wsparcie. To było niezwykle cenne doświadczenie. Do dziś spływają do nas listy z gratulacjami, a social media wciąż żyją sobotnim eventem. Liczba pochwał, filmików, zdjęć i zadowolenia z tego szkolenia jest niewyobrażalna.

Zorganizowanie takiego wydarzenia to jednak ogromna praca sporego zespołu. Przygotowania zaczynają się już w środku nocy, wtedy montowany jest sprzęt, ustawiane są krzesła i promocyjne standy. Nie wspominając już o planie kampanii promocyjnej i sprzedaży biletów na event, które były prowadzone już kilka miesięcy wcześniej. Na szkoleniu nie zabrakło sponsorów, którzy pokazali podczas wydarzenia swoją ofertę. Były to: London Business Solutions oraz IMD Solicitors. Można było także nabyć książki Marcina Osmana, Anny Ewy Suska oraz oczywiście Jakuba B. Bączka.

Warto dodać, że wydarzenie było prowadzone przez prezenterkę radiową Annę Oszajcę, wspomaganą przez Anetę Cytowicz, która prowadziła w przerwach pomiędzy sesjami energetyczny trening zumby.
Po szkoleniu odbyła się oczekiwana przez wszystkich sesja networkingowa, prowadzona przez mistrza networkingu, Wojtka Kołodziejczaka.

Szkolenie trwało cały dzień i dostarczyło uczestnikom ogromnej wartości do wykorzystania zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej.
Atmosfera podczas eventu była tak doskonała, że sam trener przyznał, że z czymś takim wcześniej się nie spotkał. Urzekła go otwartość Polaków na Wyspach, ich ambicje i pozytywne nastawienie.

Około 300 uczestników szkolenia nauczyło się m.in.: generować dochód pasywny, aby więcej czasu móc poświęcić swoim przyjemnościom. Jakub B. Bączek udowodnił, że można żyć w zgodzie z marzeniami, tylko trzeba życie przeorganizować i poszukać innowacyjnych sposobów zarabiania pieniędzy. Wystąpienie trenera było pełne humoru, interakcji, ćwiczeń, swoistej dynamiki, która nadała spotkaniu pozytywnej energii.
Uczestnicy, którzy byli posiadaczami biletów VIP mieli dodatkowo możliwość zjedzenia z trenerem obiadu i bardziej osobistego kontaktu oraz zadania dodatkowych pytań.

Jakub B. Bączek jest znany ze swojej pozytywnej energii, którą infekuje tłumy, w ten sposób zmieniając życie tysięcy ludzi. Od lat zajmuje się także treningiem mentalnym sportowców i ludzi biznesu, na najwyższym szczeblu motywując ich do odnoszenia małych i większych zwycięstw. Naszą intencją było wyposażenie Polaków w te właśnie techniki mentalne, które pomogą im się motywować w razie niepowodzeń i żyć na godnym poziomie dzięki oryginalnym sposobom generowania dochodu pasywnego – wyjaśnia Anna Ewa Suska, współzałożycielka ExcellenceVale, mentorka biznesowa, przedsiębiorczyni z ponad 15 letnim stażem na Wyspach.

Szkolenie uzupełnił panel dyskusyjny, w którym wzięli udział Anna Białous-Griffiths, psycholog, trener i terapeuta, Michael Frąckowiak, stylista mody męskiej, właściciel MensFinest oraz Marcin Osman, przedsiębiorca i wydawca, właściciel osmpower.pl, który utorował sobie drogę do sukcesu swoim niezwykłym talentem sprzedażowym. Michael opowiedział o roli budowania własnego stylu w biznesie, o zabawie modą, łamaniu konwenansów. Marcin z kolei opowiedział o wydawaniu książek w systemie self publishingu i konfrontowaniu pomysłów z rzeczywistością poprzez działanie. Anna natomiast poprowadziła uczestników w głąb siebie, namawiała do uważności, do zwiększania świadomości samego siebie i harmonii we wszystkich życiowych rolach, których się podejmujemy.

W dniu imprezy nad jej prawidłowym przebiegiem czuwało około 30 wolontariuszy, którzy dali z siebie 100%, dzięki czemu uczestnicy mogli się cieszyć perfekcyjnie zorganizowanym szkoleniem.

Szkolenie Jakuba B. Bączka to był ogromny sukces. Nie spodziewaliśmy się, że zostanie on aż tak ciepło przyjęty. Atmosfera była niesamowita. – komentuje Anna Ewa Suska.

Potwierdzają się nasze przewidywania, że Polonia jest spragniona tego typu wydarzeń. Jesteśmy dumne, że udaje nam się realizować naszą misję pomocy w rozwoju osobistym i biznesowym dla Polaków z tak dobrym skutkiem – komentuje Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale oraz CEO agencji All 4 Comms.

Dwa szkolenia rozwojowe już za nami, jednak ExcellenceVale nie zwalnia. 17 marca zapraszamy na bardzo praktyczne szkolenie z mediów społecznościowych dla przedsiębiorców – Ty i Twoja marka online Joanny Ceplin oraz 5 maja na kolejne szkolenie z dr Mateuszem Grzesiakiem Business explosion.
Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń można znaleźć w serwisie www.excellencevale.com. Dodatkowo, firma dodaje ciągle do swojej oferty kolejne produkty, takie jak szkolenia online, książki i ebooki.

Za promocję wydarzenia i wprowadzenie na rynek nowej marki odpowiedzialna była agencja All 4 Comms we współpracy z ExcellenceVale.

Patronami medialnymi wydarzenia były: Londynek.net, Goniec Polski / Goniec.com, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Businesswoman & life i MojaWyspa.co.uk, Magazyn Lokalny, wluton.net, Biznes na Fali oraz portal Marka Jest Kobietą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *