Informacje prasowe

Pobierz informacje prasowe od ExcellenceVale

Mateusz Grzesiak ExcellenceVale

Business explosion, czyli jak szybko i skutecznie rozwijać biznes we współczesnym świecie. Konferencja dla polskich przedsiębiorców w Londynie

04.04.2018 Opublikowane przez

5 maja w Londynie, w hotelu Hilton Paddington odbędzie się konferencja Business explosion, którą poprowadzi dr Mateusz Grzesiak, międzynarodowy konsultant, przedsiębiorca i trener szkolący w 7 językach, autor aż 14 bestsellerowych książek.

Pobierz
ExcellenceVale Joanna Ceplin

Szkolenie z social mediów dla Polaków w Londynie

30.01.2018 Opublikowane przez

17 marca 2018 r. w Londynie w hotelu Hilton Paddington odbędzie się szkolenie Ty i Twoja marka online, które poprowadzi Joanna Ceplin. Jedna z najlepszych polskich ekspertek marketingu online, która przeprowadza przedsiębiorców przez tajniki świata social mediów.

Pobierz
ExcellenceVale Jakub B. Bączek

Jak mądrze wprowadzić zmiany w życie – szkolenie Jakuba Bączka w Londynie

13.01.2018 Opublikowane przez

27 stycznia 2018 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie Biznes i życie ma maksa, które poprowadzi Jakub B.Bączek. Ten chyba najbardziej optymistycznie nastawiony do życia trener rozwoju osobistego przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby pokazać Polakom, jak osiągnąć wolność finansową, czyli jak skutecznie i przyjemnie łączyć życie osobiste z zawodowym.

Pobierz

Dr Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener i konsultant biznesu w Londynie!

03.08.2017 Opublikowane przez

9 grudnia 2017 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie „Sukces przez duże S”, które poprowadzi dr Mateusz Grzesiak. Najbardziej rozpoznawalny polski trener i konsultant przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby podzielić się autorskim przepisem na rozwój biznesowy, zawodowy i osobisty za granicą.

Pobierz