Mentoring

Roczny program mentoringowy To Your Success!

Zaufany mentor to doradca biznesowy, który podaje pomocną dłoń wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Wielu współczesnych menedżerów i właścicieli firm korzystało z pomocy takiej właśnie osoby. Wielu z nich dziś dzieli się doświadczeniem i podaje pomocną dłoń innym na drodze do ich sukcesu. Wierzymy, że najszybszą drogą jest nauka od najlepszych.  Po co się uczyć na własnych błędach, jeśli można skorzystać z ekspertyzy osób, które już przeszły swoją drogę, upadały i wstawały, szły do przodu mimo wszystko? Droga do sukcesu może być krótsza, przyjemniejsza i pozbawiona błędów, które popełnia 90% przedsiębiorców. Jak osiągnąć sukces? Dowiedz się już dziś!

Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość skorzystania z doświadczenia kobiety sukcesu, która nie tylko osiągnęła swoje cele biznesowe, ale doszła do niego drogą emigranta, która jest jedną z Was, która rozumie Twoje problemy i marzenia lepiej niż jakikolwiek amerykański mentor czy najlepszy polski coach. Anna Ewa Suska to doświadczony mentor biznesowy, który nie tylko ma na koncie prowadzone z sukcesem doskonale prosperujące firmy, ale także swoich podopiecznych – biznesy, które się wzajemnie wspierają.

Zapraszamy Cię na spotkania w ramach programu mentoringowego To Your Succes! z Anną Ewą Suska, polską Lwicą Biznesu 2016.

Program To Your Success! to unikalna szansa na pokonanie schodów w przyśpieszonym tempie i wejście na wysoki poziom rozwoju biznesowego z pomocą doświadczonego mentora. Poza pomocą mentora, który poda pomocną dłoń niezależnie od etapu rozwoju Twojego biznesu, możesz liczyć na wsparcie dynamicznej grupy biznesowej, społeczności, która pomaga sobie nawzajem w osiąganiu nawet najbardziej ambitnych celów.

To Your Success! – dla kogo?

Oferta skierowana jest do profesjonalistów pracujących na etacie, przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie, dyrektorów i właścicieli firm, korporacji oraz inwestorów, a także osób zajmujących się sprzedażą. Oraz tych, którzy mają ochotę na spektakularne zmiany.

Sukces to składowa wiedzy i talentu. Mentor to jednocześnie profesjonalista, który DZIELI się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie oraz coach, który WYDOBYWA talenty na światło dzienne i zna techniki szlifów, by uzyskać diament.

Jeśli więc potrzebujesz:

 • wiedzy, jak skutecznie zarządzać ludźmi i biznesem oraz
 • wsparcia w uzyskaniu najlepszej wersji siebie,

to umów się z Anną Ewą Suską na rozmowę rekrutacyjną. Bo nie wszyscy są gotowi na osiąganie sukcesów!

Czego się spodziewać?

Program mentoringowy To Your Success! to nie kilkudniowy kurs, lecz wieloetapowy projekt pełen zauważalnych zmian i przewrotów. Pojawią się liczne pytania, wahania i wątpliwości. Zauważysz efekty twojej konsekwentnej pracy pod czujnym okiem mentora.

Wspólnie określicie cele pracy, jej plan i spodziewane efekty. Co konkretnie osiągniesz przystępując do rocznego programu mentoringowego To Your Success!?

 • Zaplanujesz działania racjonalnie, uwzględniając pojawiające się przeszkody, tak abyś mógł osiągnąć wszystkie założone cele,
 • Założysz i skutecznie poprowadzisz działalność gospodarczą – a jeśli już masz swoją firmę, sprawdzisz, czy poprawnie określiłeś profil klienta, czy masz właściwy plan rozwoju i sprzedaży oraz profil idealnego pracownika,
 • Marka firmy i marka osobista – wspólnie zastanowimy się, czy warto budować obie samodzielnie, czy lepiej oddać to zadanie profesjonalistom,
 • Przygotujesz atrakcyjną, poprawną i wyróżniającą się wśród innych ofertę twoich produktów i usług,
 • Sprawdzisz, czy twoje ceny są na optymalnym poziomie i czy możesz je podnieść,
 • Samodzielnie stworzysz funkcjonalny cennik dla twoich produktów i usług,
 • Celnie określisz twoje grupy docelowe i poznasz nowatorskie techniki pozyskiwania klientów.
 • Wdrożysz efektywny customer experience, czyli skuteczniej sprzedasz, opanujesz metody obsługi posprzedażowej oraz nauczysz się odpowiednio przyjmować zastrzeżenia i reklamacje,
 • Dowiesz się, jak komunikować się z klientami, jak stworzyć swój wizerunek w mediach społecznościowych. Poznasz klucz do opanowania sytuacji kryzysowych, dzięki czemu nie stracisz reputacji. Zrozumiesz, jak ważne są nowe kanały komunikacji i dlaczego nie warto ignorować ich potencjału,
 • Zbudujesz intratne relacje biznesowe na spotkaniach networkingowych, warsztatach i szkoleniach,
 • Z naturalnością i pełnym profesjonalizmem zaprezentujesz siebie i ofertę twojej firmy podczas spotkań biznesowych, targów, ważnych rozmów i eventów. Wykonamy praktyczne ćwiczenia i omówimy ich efekty,
 • Nauczysz się inwestować w swój biznes i jednocześnie budować dochód pasywny,
 • Zbudujesz optymalne i różnorodne strategie sprzedażowe. Pokonasz lęk i wstyd przed sprzedażą,
 • Dowiesz się, jak budować sieci franczyzowe firmy,
 • Nauczysz się organizować i nadzorować pracę grupy sprzedawców,
 • Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać personelem, tak aby minimalizować straty finansowe, jak szkolić i wybierać odpowiednie osoby do zespołu,
 • Poznasz techniki zarządzania sobą w czasie i od teraz będziesz mieć nad nim pełną kontrolę,
 • Dowiesz się, jak być asertywnym w biznesie, ochronisz swoje nieprzekraczalne granice i poznasz wiele innych przydatnych umiejętności.

Kto prowadzi roczny program mentoringowy?

Anna Ewa Suska - ExcellenceVale

Anna Ewa Suska

Polska Lwica Biznesu 2016 wg magazynu Law Business Quality. Mentorka i ekspertka w obszarach: cen, sprzedaży, marki, budowania sieci i franczyzn, rozwoju przedsiębiorstw, zatrudniania personelu, rozwoju osobistego i negocjacji. Pasjonatka i praktyk biznesu w sektorach księgowo-doradczym, inwestycyjnym, budowlanym, usługowo-hotelarskim oraz medycyny estetycznej.

Law Business Quality Bestsellery roku

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Anny Ewy Suska: Suska Mentoring i roczny program mentoringowy To Your Success! okazały się… sukcesem i bestsellerem. Nagrodę BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawaną przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA, szczęśliwa laureatka odebrała w marcu 2018.

Dowiedz się, co o Annie Ewie Suska, mówią jej klienci

Dla mnie Anna jest mentorem doskonałym. To nie tylko wspaniały przedsiębiorca, ale również trener rozwoju osobistego. Pomogła mi rozwinąć się i zaszczepiła we mnie pierwiastek ciągłego samodoskonalenia. Jak pracuje się z Anią? Jest ogromnym altruistą, jest empatyczna, ale stanowcza. Pomaga zbudować biznes od postaw i jednocześnie własny wizerunek. Gdy Anna widzi u kogoś potencjał – wyciągnie z człowieka całą esencję, wszystko to, co najlepsze.

Karol Tukiendorf

Karol Tukiendorf
trener personalny

Anna Ewa Suska to kobieta biznesu. Jest mentorem niezwykle wymagającym, ale i wspierającym, dzięki czemu podczas pracy z nią każdy krok zbliżał mnie do wyznaczonego celu. Mentoring z Anią to świetnie zainwestowany czas. Jej doświadczenie, wiedza i profesjonalizm szybko przełożyły się na konkretne efekty w moim biznesie. Ania uświadamia, że niemożliwe nie istnieje.

Anna Smyk

Anna Smyk
MUA & Style Coach

Ania jest bardzo konkretna. Daje rady, co dokładnie zrobić i jakie zmiany wprowadzić. Nauczyła mnie innego spojrzenia na biznes. Jej sesje trwają godzinę, a ja już po 15 minutach jestem całkowicie usatysfakcjonowana i wiem, co robić. Po pierwszym spotkaniu obrót wzrósł o 100%!

Zuzanna Strzelecka

Zuzanna Strzelecka
Nefretete Hair and Beauty Institute

Program To Your Success! obejmuje:

 • Konsultację indywidualną przez Skype’a przed rozpoczęciem programu, aby zweryfikować, który plan mentoringu będzie dla ciebie najlepszy,
 • Godzinną konsultację z mentorem (1 x miesiąc) przez Skype’a,
 • Udział w zamkniętej konferencji on-line (1 x miesiąc). To specjalne wydarzenie, podczas którego wysłuchasz eksperckiego wystąpienia, zadasz pytania i porozmawiasz z prowadzącą,
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, w której otrzymasz tygodniową dawkę inspiracji poprzez specjalny post, live lub webinar,
 • Vlog na wybrany w grupie temat i pojawiające się w trakcie kursu pytania (1 x tydzień),
 • 20% zniżkę na wszystkie szkolenia organizowane przez ExcellenceVale w trakcie trwania programu,
 • 20% zniżkę na dodatkowe sesje mentoringu z Anną Suską,
 • Spotkania wsparcia w Londynie, w wyznaczonym przez nas terminie i miejscu (3 x rok).

Inwestycja
Koszt: £1000 miesięcznie
Promocja! Dla klientów ExcellenceVale tylko £500 miesięcznie.

Liczba miejsc ograniczona. Wymagana jest rozmowa kwalifikacyjna do programu.

Dowiedz się więcej

Masz pytania, wątpliwości, zastanawiasz się czy na tym etapie rozwoju kariery zawodowej mentoring to dobry pomysł? Napisz bezpośrednio do Anny Ewy Suska i opisz swoją sytuację. Ania skontaktuje się z Tobą osobiście!