Komunikacja marketingowa

Kreujemy i wdrażamy strategie komunikacji do Polaków na całym świecie

Agencja komunikacji marketingowej All 4 Comms założona 12 lat temu przez Matyldę Setlak tworzy doświadczony i pełen pasji zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w komunikacji marketingowej, międzynarodowym PR i digital marketingu. Mówimy, angażujemy, kreujemy i wdrażamy strategie komunikacji do Polaków na całym świecie. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z polską społecznością, niezależnie od jej miejsca zamieszkania. Dlatego nasze multikulturowe kampanie reklamowe są nie tylko kreatywne, ale także zapewniają doskonałe wyniki. Ze względu na nasze silne powiązanie z mniejszościami etnicznymi, możemy również przygotować strategię PR dla społeczności litewskich, rumuńskich, bułgarskich, łotewskich, albańskich i czeskich.

Matylda Setlak - ExcellenceVale

Jak działamy?

Najpierw planujemy: sprawnie opracowujemy strategię komunikacyjną dla firmy lub marki osobistej. Później wdrażamy działania komunikacyjne w różnych kanałach komunikacji:

identyfikacja wizualna

public relations

reklama

marketing on-line

eventy

marketing tradycyjny w etnicznych punktach styku tj. jak szkoły, sklepy, centra kultury, kościoły, festiwale, koncerty

Skonsultuj się z naszym CEO Matyldą Setlak
i wybierz opcję dla siebie

60 min. bezpłatna konsultacja wstępna

Rozmowa z Matyldą Setlak (Skype, telefon lub osobista), która ma na celu sprawdzenie potrzeb komunikacyjnych Twojej marki. W rezultacie otrzymasz analizę i plan kampanii komunikacyjnej, który w dalszym etapie współpracy zostanie wdrożony przez agencję All 4 Comms. Zastanawiasz się, czy nadszedł czas na współpracę z profesjonalną agencją, która pomoże wypromować twoje produkty lub usługi? Ta rozmowa pomoże ci podjąć odpowiednią decyzję.

Godzinna konsultacja marketingowa

To spotkanie, podczas którego Matylda Setlak pomoże rozwiązać konkretny problem, odpowie na pytania i udzieli rad w zakresie komunikowania twojej marki. Nie masz przekonania, czy założyć konto na Facebooku, czy uruchomić reklamy, czy zrobić event? Chcesz zaistnieć w mediach, ale wydaje ci się, że nie będą zainteresowane twoimi działaniami? Oddaj się w ręce profesjonalistki, która ma na swoim koncie dziesiątki udanych kampanii promocyjnych i wielu zadowolonych klientów. Cena godzinnej konsultacji wynosi 250 funtów.

Audyt komunikacyjny

To szczegółowa, specjalistyczna analiza bieżącej komunikacji marki wraz z rekomendowanymi działaniami. Audyt marketingowy uwzględni analizę Twoich dotychczasowych działań komunikacyjnych, sprawdzi ich efektywność, kanały dotarcia do klientów. Następnie wspólnie podejmiemy decyzję co jest najlepsze dla Twojej marki, jak możesz wzmocnić swoją strategię marketingową, jakie masz zasoby, który pomogą Ci tą strategię zrealizować. Krok po kroku pokażę Ci co działa, co nie i określimy miary sukcesu dla Twojego biznesu. Cena za audyt ustalana jest indywidualnie.

Firmy, z którymi współpracowaliśmy to między innymi

Zapytaj o szczegóły

Zastanawiasz się, którą opcję wybrać, a może już wybrałeś/wybrałaś i chcesz zapytać o szczegóły?
Napisz bezpośrednio do Matyldy Setlak i opisz działania, które dotychczas podjąłeś/podjęłaś. Matylda skontaktuje się z Tobą osobiście!