ExcellenceVale MLM bez tajemnic

Zbuduj swoją niezależność finansową po godzinach lub równolegle ze swoim biznesem

04.12.2017 Dodane przez Biznes, Mentoring 0 thoughts

Chcesz zmienić swoje życie zawodowe? Jeśli czytasz naszego bloga, to podejrzewamy, że jesteś już w trakcie realizowania swoich celów lub przynajmniej… masz na to ogromną ochotę. Zapraszamy do lektury fragmentu książki Anny Ewy Suska „MLM bez tajemnic” i poznania inspirujących historii osób, które osiągnęły sukces w marketingu sieciowym.

Działając profesjonalnie w marketingu sieciowym, można zacząć budowę własnego dochodu pasywnego, pracując po godzinach oraz w wolnym czasie. Można też połączyć ten biznes z biznesem tradycyjnym.

To ty decydujesz, ile czasu jesteś w stanie poświęcić nowej działalności i wraz z osobą, która zaprosiła cię do biznesu, ustalasz swój indywidualny plan i cele na najbliższe tygodnie, miesiące i lata.

W tym biznesie wraz z osiąganymi rezultatami zwiększają się dochody. Ty decydujesz, ile chcesz zarabiać miesięcznie, wiesz więc, ile ty lub twój zespół musicie sprzedać, aby osiągnąć zamierzony cel.

Warto zaznaczyć, że w marketingu sieciowym zaczniesz osiągać duże sukcesy dopiero w momencie, gdy osoby, z którymi współpracujesz, zaczną osiągać własne cele. Dlatego tak ważne jest zapraszanie do biznesu nie tylko samych klientów, ale też nowych partnerów biznesowych, którzy będą kopiować twoją pracę i będą budować sieć klientów i partnerów. W MLM nazywamy to duplikacją systemu.

 

Marketing Sieciowy to biznes sprawiedliwy.

Każdy partner ma takie same możliwości. Każdy też decyduje o tym, ile będzie zarabiać na tym biznesie oraz jak będzie się rozwijać jako lider. Od wielu lat marketing sieciowy oferuje ludziom na całym świecie możliwość pracowania w domu i szansę na zmianę stylu i jakości życia.

W dzisiejszym świecie wiele osób poświęca zbyt dużo czasu na pracę. Szczególnie osoby pracujące w korporacji mają zbyt mało czasu dla rodziny, dlatego marketing sieciowy jest często świetną alternatywą.

Możesz budować ten biznes po godzinach. Wiem, że to będzie wymagało dużego poświecenia, ale pytanie jest proste:

 

Czy chcesz pracować na etacie 25 lat i żyć tak jak żyjesz? Czy wolisz zarabiać jak prezes firmy, pracując na pół etatu? No właśnie…

Wiele osób decyduje się na taką pracę, bo początek jest prosty: niskie koszty na starcie, brak ograniczeń wiekowych, a także żadnych wymogów dotyczących wykształcenia. To wszystko sprawia, że jest to biznes dla każdego, kto chce coś zmienić w swoim życiu i kto chce zostać profesjonalnym marketerem.

Network marketing to naprawdę biznes sprawiedliwy. Każdy zaczyna tak samo, każdy może odnieść sukces, każdy może zostać profesjonalistą, który zbuduje silny zespół konsultantów. Każdy może zmienić stan swojego konta i spełniać marzenia.

 

Książkę Anny Ewy Suska „MLM bez tajemnic” kupisz w naszym sklepie internetowym klikając TUTAJ.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *