„And the BESTSELLER ROKU 2018 goes to…”, czyli kolejna statuetka dla Anny Ewy Suska – gratulujemy!

01.03.2018 Dodane przez Biznes, Coaching, News 0 thoughts

Podczas 12. urodzin Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA działania współzałożycielki ExcellenceVale Anny Ewy Suska po raz kolejny zostały docenione! W jej ręce powędrował tytuł BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU 2018.

– Celem naszego nowego plebiscytu jest wspieranie marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Chcemy pokazać, że prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, a każda marka/produkt okazać się BESTSELLEREM – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni gali i plebiscytu.

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Ani – Suska Mentoring i roczny program mentoringowy TO YOUR SUCCESS okazały się… sukcesem. Bardzo się cieszymy, a nagrodę w plebiscycie odczytujemy jako kolejne potwierdzenie, że nasze działania mają sens i pomagają wielu osobom osiągnąć biznesowe spełnienie.
Dziś i na następne dni wznosimy toast: Kochani – TO YOUR SUCCESS!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *