ExcellenceVale Michael Frąckowiak

Twój wizerunek to inwestycja

15.01.2018 Dodane przez Bez kategorii 0 thoughts

Wielu mężczyzn nadal się waha, czy stój i dodatki do niego to wystarczająco „męskie sprawy” i czy warto zawracać sobie nimi głowę. Według Michała Frąckowiaka muszki czy poszetki to nie tylko ubraniowe detale –  to dodatki do wizerunku, a co za tym idzie do postrzegania Twojego biznesu. Jest to więc w pewnym sensie nic innego, jak: inwestycja!

Kod biznesowy

Codzienny ubiór powinno się postrzegać nie tylko jako rzeczy, które mają spełniać funkcje czysto praktyczne, lecz także jako element budowania wizerunku. Powszechnie mówi się, że książki nie można oceniać po okładce, a ludzi po wyglądzie – ale to mit, bo każdy wyposażony we wzrok człowiek właśnie w taki sposób ocenia swojego rozmówcę. A pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!  To jak człowiek jest ubrany, w dużym stopniu wpływa na to, jak będzie postrzegany. Dobry wizerunek to także dobre samopoczucie, lepsza samoocena i większa pewność siebie w wielu życiowych sytuacjach. Pamiętaj – elegancja to droga bez powrotu: gdy już raz złapiesz bakcyla, nie będziesz chciał wrócić do tego, co było przed tym! Przybywanie w świecie elegancji uzależnia.

Pod pretekstem muszki

 Men’s Finest to marka założona w 2013 roku przez Michaela Frąckowiaka. Firma projektuje i produkuje wysokiej jakości muszki oraz poszetki. Wszystkie projekty wykonywane są w Wielkiej Brytanii z najlepszych włoskich materiałów.

Nasz etos jest prosty – chcemy, aby luksusowa muszka, poszetka lub cały zestaw dawał mężczyźnie poczucie własnej wartości, a czasami był zmyślnym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy biznesowej – mówi Michał Frąckowiak.

Pomysł na biznes powstał z chęci pomocy mężczyznom, którzy chcą wyglądać lepiej i cenią sobie swój wizerunek, a przy tym nie muszą poświęcać na to zbyt wiele swojego czasu.

Klienci, którzy wybierają Men’s Finest wiedzą, że będą niepowtarzalni, a przede wszystkim atrakcyjniejsi dla otoczenia i na pewno wyróżnią się z tłumu. Są świadomi, że detal, czasami niepozorny dodatek, da spektakularny efekt w poprawie wizerunku.

Michał Frąckowiak – człowiek z muszką

Michał Frąckowiak to niewątpliwie spec od męskiego stylu. Wyjechał z Polski do Liverpoolu z konkretnym planem: poszukać najlepszych sposobów na prezentowanie siebie oraz wykreowanie eleganckiego i stylowego wyglądu każdego mężczyzny. Jego produkty z Men’s Finest są robione na zamówienie i indywidualnie dopasowane do klientów. Można je znaleźć w sklepach w całej Wielkiej Brytanii, Finlandii oraz Australii.

W muszce na panelu

Michał Frąckowiak – niekwestionowany znawca stylu i mody męskiej opowie o meandrach swojego biznesu i idei wyrafinowanej mody męskiej podczas panelu dyskusyjnego szkolenia Biznes i życie na maksa. Szkolenie, które poprowadzi Jakub B. Bączek odbędzie się w Londynie 27 stycznia. Wraz z Michałem wystąpią także Anna Białous-Griffiths – polska psycholog coach i trener biznesu w Wielkiej Brytanii oraz Marcin Osman przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu oraz wydawca amerykańskich bestsellerów. Szkolenie uświetni także sesja networkingowa prowadzona przez Wojciecha Kołodziejczaka twórcy Life Networker i speca od budowania sieci kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do poznania naszych panelistów osobiście podczas szkolenia Biznes i życie na maksa, które odbędzie się w Londynie już 27 stycznia. Bilety w promocyjnych cenach kupisz TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *