Referencje

Przeczytaj, co mówią nasi klienci

Profesjonalizm, rzetelność, fachowość i pełne zaangażowanie we wszystko co robi, to tylko niektóre z cech, które posiada Ania. Uwielbiam z nią współpracować, wierzy w ludzi i inspiruje ich do działania, dodając im wiary w siebie, przy rzeczowym zachowaniu analizy rzeczywistości. Konkret, uśmiech i nadanie odpowiedniego kursu moim myślom i działaniu. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają mentora, chcą się rozwijać, nabywać nowych umiejętności i odważnie realizować swoje marzenia.

Ania to bardzo miła i empatyczna osoba, a przy tym jest szalenie profesjonalna i co najważniejsze godna zaufania.

Współpraca z Anią to niezwykle efektywnie wykorzystany czas. Na początku Ania pomogła mi precyzyjnie określić cele, strategię i plan realizacji. Jest bardzo konkretna i stanowcza, ma niesamowitą intuicję oraz zasoby wiedzy, zatem każda minuta rozmowy z nią to wartość. Ania świetnie rozpoznała zarówno słabe jak i mocne strony mojej działalności, dzięki czemu zrozumiałam, w jakim kierunku powinnam dalej się rozwijać. Ania jest jednocześnie wymagająca, ale i wspierająca, co sprawia, że jako mentor motywuje i nie pozwala pobłądzić po drodze do obranego celu. Sesje z Anią charakteryzuje wysoki profesjonalizm i zorientowanie na rezultaty.

Matylda to odpowiedzialna, dynamiczna osoba o ogromnym sercu. Trzymam kciuki za wszystkie jej przedsięwzięcia biznesowe.

Matylda to dynamiczna i komunikatywna osoba o ogromnej życiowej mądrości.

Ania – mentorka, kobieta biznesu, którą charakteryzuje profesjonalizm w najlepszym wydaniu. To obiektywna, z ogromną wiedzą i pasją do biznesu, ciepła i godna zaufania osoba. Wysoko podnosi poprzeczkę i uświadamia, że niemożliwe nie istnieje.

Anna to profesjonalistka. Posiada ogromną wiedzę na temat biznesu i praw nim rządzących. Pomaga ulepszać istniejące już branże, a także te które są na etapie tworzenia. Swoją postawą niezwykle motywuje i ma niespotykaną łatwość nawiązywania profesjonalnych relacji z osobami, z którymi współpracuje. Chcesz zacząć działać a nie wiesz jak? Porozmawiaj z Anną, gorąco polecam.

Matyldy zaangażowanie i konsekwencja w działaniu są godne naśladowania.

Uporu, konsekwencji, odpowiedzialności i zaangażowania w działaniach biznesowych i prywatnych od Matyldy powinien uczyć się każdy.