Czym dla Ciebie jest sukces?

Czy jest to szczęśliwa rodzina? Wspaniały związek? Zaufani przyjaciele? Piękny wygląd? Świetna praca? Biznesowe osiągnięcia? Bezpieczeństwo finansowe? Cudowne wakacje? Podróże? Zdrowie? Spokojny sen?

Czy wiesz, że to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki…?

Od 15 lat pomagam osobom i firmom skutecznie osiągać wyznaczone cele w biznesie i w życiu osobistym.
A teraz chciałabym nauczyć Ciebie, jak osiągać swoje CELE, zachowując przy tym ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ!

POZNAJ MODEL M.I.N.D.
i sięgnij po ZDROWY SPOSÓB NA SUKCES!

Czy wiesz, że inteligencja emocjonalna jest kluczowym wyznacznikiem Twoich sukcesów w życiu, często dużo ważniejszym niż inteligencja intelektualna?

Studiując, a następnie pracując jako psycholog, coach, trener i terapeuta od 20 lat poszukiwałam najskuteczniejszych metod, które pozwalają rozwijać inteligencję emocjonalną.

Od wielu lat obserwuje jak moi klienci, którzy świadomie uczą się zarządzać sobą i swoimi emocjami, osiągają spektakularne sukcesy w życiu osobistym, w karierze zawodowej i w biznesie.

Ich życie zmienia się o 180 stopni, dlatego stworzyłam kurs online, abyś Ty także mógł/mogła poznać sekret modelu M.I.N.D.

Model M.I.N.D.
4 kroki do równowagi i sukcesu

To moje autorskie szkolenie, w którym poznasz MODEL M.I.N.D opracowany na podstawie mojej 15 letniej praktyki szkoleniowej, coachingowej, terapeutycznej oraz wiedzy psychologicznej, którą zdobywałam podczas 20 lat studiów i szkoleń, prowadzonych przez najlepszych trenerów, psychologów, psychoterapeutów i coachów w Polsce i za granicą.

Wybrałam najskuteczniejsze techniki, które są jednocześnie proste i łatwe do zastosowania na co dzień.

Kurs składa się z 6 modułów, w których poznasz 4 KROKI, do skutecznego radzenia sobie z Twoimi emocjami, oraz skutecznego osiągania Twoich celów. W każdym module znajdziesz kilka filmików z wykładem oraz instrukcją do ćwiczeń. Razem ponad 40 VIDEO.

Dodatkowo w szkoleniu znajdują się nagrania AUDIO, z nagraniami do relaksacji i treningu Mindfulness raz odpowiednio opracowane ćwiczenia w PDF.

Kilka słów o mnie
autorce modelu M.I.N.D.

ExcellenceVale Anna Białous-Griffiths

Jestem psychologiem, coachem, psychoterapeutką, trenerem i wykładowcą.

Jestem laureatką konkursu Lwice Biznesu 2017.

W 2017 roku otrzymałam pierwsze miejsce w konkursie o tytuł INSPIRACJA w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii – styczeń 2017.

Jako ekspert z zakresu psychologii stale odwiedzam programy telewizyjne i radiowe oraz piszę artykuły o tematyce psychologicznej. Byłam zapraszana między innymi przez Financial Times, Polsat News, TVN, Charaktery i wiele innych.

Od 15 lat pomagam osobom i firmom skutecznie osiągać wyznaczone cele w biznesie i w życiu osobistym. W 2011 roku założyłam Centrum Rozwoju Osobistego w Northampton.

Mam na swoim koncie tysiące przeprowadzonych godzin szkoleniowych zarówno grupowych, jak i sesji indywidualnych.
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Należę do British Psychological Society oraz posiadam także Certificate of Proficiency – profesjonalną rekomendację The British Association for Counselling and Psychotherapy, co oznacza, że pracuję według najwyższych standardów zawodowych i etycznych.

Moją zawodową misją jest wspieranie klientów, w tym aby mogli oni realizować ważne dla nich cele i marzenia w życiu osobistym i biznesie, skutecznie działać i radzić sobie z trudnymi sytuacjami, w pełni rozwijać się, radośnie żyć, nawiązywać zdrowe i satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbiam sport i taniec.

POZNAJ MODEL M.I.N.D.
i sięgnij po ZDROWY SPOSÓB NA SUKCES!

Zastanów się, czy masz czasami potrzebę niekontrolowanego i szkodliwego pocieszania się lub odreagowania?

Jedzenie, papierosy, odkładanie spraw na później, alkohol, środki uspokajające, środki pobudzające, słodycze, wybuchy agresji i złości, obwinianie innych za swoje niepowodzenia, plotkowanie, brak kontroli na czasem spędzanym w mediach społecznościowych, niekontrolowane zakupy, imprezy, przypadkowy seks, gry, inne obsesyjne zachowania?

Czy coś z tej listy dotyczy Ciebie?

Czujesz zmęczenie, brak motywacji, frustrację, albo ciągły pośpiech, brak zadowolenia? Ja także kiedyś nie umiałam skutecznie radzić sobie z emocjami i stresem…

Nieświadomie wybierałam szkodliwe sposoby, przez co czułam się coraz gorzej… Czułam, że tracę kontrolę nad swoim zachowaniem, moja efektywność obniżyła się, pogarszały się relacje z najbliższymi, z rodziną, ze znajomymi…

A kiedy miałam już największy kryzys i było już naprawdę bardzo źle… To był właśnie ten moment przełomowy… Postanowiłam coś z tym zrobić

Zaczęłam studiować psychologię, uczestniczyć w szkoleniach, czytać książki, cały czas szukając odpowiedzi, na pytanie jak w zdrowy sposób OSIĄGNĄĆ RÓWNOWAGĘ I OSIĄGAĆ WŁASNE CELE?

To czego się nauczyłam odmieniło moje życie i teraz odmienia życie moich klientów!

Zaczęłam wprowadzać w swoje życie techniki, dzięki którym odzyskałam zdrowie, dobry wygląd, radość , pewność siebie, szczęśliwy związek, spokój i dobrą energię …

Jak to zrobiłam?
Jak robią to moi klienci, którym skutecznie pomagam już od 15 lat?

Tymi wnioskami podzielę się na tym kursie.

Rekomendacje
Dlaczego warto mi zaufać

ExcellenceVale Anna Szeląg

Anna Szeląg
Prezes firmy EcoCosmetics

Szkolenie Anny to było jedno z ważniejszych szkoleń w moim życiu. Ogólnie było dużo świeżej wiedzy oraz kilka zaskakujących ćwiczeń! Anna Białous-Griffiths – jesteś najlepszym coachem jak dla mnie. Każde ćwiczenie, które robię na warsztatach u Ciebie, powtarzam i praktykuję w życiu – i DZIAŁA!!!!!!

ExcellenceVale Robert Wrona

Robert Wrona
Fizjoterapeuta

Znam Annę już kilka lat i bywam na jej wykładach, które nie są pustymi wykładami showmen’ów, a wykładami z najwyższej półki. Pewnie zadacie pytanie: co to znaczy człowiek po wykładach Anny Białous – Griffiths? Człowiek wychodzi przepełniony radością, pozytywną energią i z pewnością praktyczną wiedzą !!! Polecam, polecam, polecam Wam Kochani warsztaty Anny Białous-Griffiths.

ExcellenceVale Piotr Kopeć

Piotr Kopeć
Organizator konferencji THINK BIG, przedsiębiorca, coach

Kiedy miałem okazję uczestniczyć w Ani szkoleniu to okazało się, że w tej „ślicznej, malutkiej, skromniutkiej osóbce” drzemie taka moc, że chciałoby się żeby to szkolenie trwało nie jeden, nie dwa dni, a co najmniej tydzień. Jeśli właśnie czytasz te testymoniale, bo zastanawiasz się, czy warto pójść do Ani na szkolenie lub skorzystać z jej konsultacji to już się nie zastanawiaj. To bedzie jak bliskie spotkanie z Lwem – Twoim własnym Lwem bo odnajdziesz w sobie coś nowego, głębszego a Ania pomoże Ci tego Lwa oswoić. POLECAM!

ExcellenceVale Matylda Setlak

Matylda Setlak
Dyrektor Zarządzająca All 4 Comms, współzałożycielka ExcellenceVale

Polecam Annę, jako świetnego, doświadczonego szkoleniowca, psychologa i terapeutę. Anna nie tylko ma za sobą wiele lat praktyki, ale również jest bardzo empatyczną osobą.

Masz 30 dni na to, aby zwrócić kurs,
jeśli nie spełni Twoich oczekiwań!

Gwarancja jakości

Otrzymujesz dostęp do kursu na rok. Masz do niego dostęp 24h/7. W dowolnym miejscu i w dowolnym tempie możesz oglądać filmiki i robić ćwiczenia. Po zapisaniu się na kurs, kolejny moduł będzie aktywny, co tydzień.

Często zadawane pytania

Co zmieni się po tym kursie?
Po tym kursie będziesz mieć więcej pozytywnej energii i motywacji do działania. Zmieni się Twoje nastawienie do życiowych wyzwań, wprowadzisz zmiany w swoim codziennym życiu, które poprawią się Twoje relacje z najbliższymi. Obniży się ryzyko problemów ze zdrowiem, oraz konfliktów z innymi. Będziesz czuł/a większą pewność siebie, spokój oraz odwagę do realizowania wyznaczonych celów.

Czy kurs online może zastąpić terapię?
Kurs online może pomóc Ci wprowadzić pewne ważne zmiany w Twoim życiu i zapobiec pewnym problemom, a dzięki wprowadzeniu tych zmian być może nie będziesz musiał korzystać z terapii w przyszłości Jednak kurs nie zastępuje terapii, w przypadku osób, które aktualnie jej potrzebują.

Jak często oglądać filmiki?
Najlepiej oglądać 1 moduł na tydzień. Bardzo ważne jest, aby nie przechodzić do kolejnego video, jeśli nie zrobiłe/aś ćwiczenia.

Uczestniczyłem w innych kursach online i niewiele się nauczyłem, dlaczego?
Najwięcej zapamiętujemy, jeśli od razu wprowadzamy w życie to, czego się uczymy. Sama terapia bywa często szybko zapominana. Ten kurs jest tak przygotowany, abyś mógł/ mogła od raz stosować to, czego się dowiedziałeś a więc od razu zobaczysz efekty.

Nie przeżywam nadmiernego stresu. Czy ten kurs jest mi potrzebny?
Wszyscy ludzie przeżywają stres i przykre emocje. Niestety częstość występowania depresji oraz zaburzeń lękowych określa się już jako epidemię. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, co czeka na nas w przyszłości, dlatego warto jest znać sposoby radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, zanim będzie za późno. W tym kursie nauczysz się jak przygotować się i zapobiec przykrym skutkom, zanim stres sparalizuje Twoje działania lub obniży Twoją skuteczność.

Czy kurs online daje rezultaty?
Kurs online daje rezultaty, pod warunkiem, że wykonuje się wszystkie zalecane zadania. Opracowany program jest tak ułożony, że bierze pod uwagę ćwiczenia zarówno umysłowe, ale także fizyczne, po to by zmaksymalizować jego skuteczność.

A co jeśli nie zrozumiem jakiejś kwestii?
Możesz zadać pytanie, na które odpowiem podczas live video w sekretnej/ zamkniętej grupie na facebooku, do której dostęp będą miały tylko osoby, które zapisały się na kurs.

Czy kurs jest warty swojej ceny?
Jak myślisz, ile warta jest szczęśliwa rodzina, udany związek, twoje zdrowie, sukces w biznesie? Na ile wyceniasz radość, spokój, poczucie spełnienia, pewność siebie? Swoją odpowiedź porównaj z ceną kursu …

Kurs online
Model M.I.N.D.

£247

Pomyśl, jak zmieniłoby się Twoje życie, Twoja kariera, Twój biznes, gdybyś przejął/przejęła większą kontrolę nad swoim umysłem, emocjami, zachowaniem …?

i zaczął/zaczęła podejmować ZDROWE I ŚWIADOME DECYZJE?